Nazwa projektu

MANILA

Projekt MANILA wizualizacja 1
Opis - projekt MANILA
Charakterystyka projektu MANILA MANILA  to propozycja niezwykle ciepłego domu jednorodzinnego, odznaczającego się uroczym gankiem wiodącym do wewnątrz oraz ciekawym ryzalitem zbudowanym na planie trapezu, umieszczonym z lewej strony domu.

Elewacja tylna z kolei przyciąga wzrok niewielkim tarasem, stanowiącym miejsce wyciszenia dla gospodarzy lub idealne miejsce na przyjęcie na wolnym powietrzu. Budynek nie jest podpiwniczony, ale posiada możliwość adaptacji kotłowni na węgiel. Wchodząc do domu przez niewielki wiatrołap, po prawej stronie mamy schody na poddasze i do kotłowni, a po lewej niewielką łazienkę z kabiną prysznicową. Tuż za nią mamy obszerną kuchnię (przylega do południowej ściany domu) połączoną z aneksem jadalnym, znajdującym się w uroczym ryzalicie. Stąd można przejść do wydzielonego gabinetu (w tym pomieszczeniu można urządzić również pokój telewizyjny czy sypialnię).

 Największym pomieszczeniem parteru jest jednak ogromny, wyposażony w kominek, pokój dzienny, z którego można bezpośrednio wyjść na taras. Dzięki zastosowaniu komunikacji, wszystkie pomieszczenia mają osobne wejścia, co okaże się zapewne bardzo wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników domu.

Na poddaszu wszystkie pomieszczenia zostały skoncentrowane wokół komunikacji. Mamy tutaj dwa pokoje i sypialnię oraz obszerną łazienkę z miejscem na wannę. Na uwagę zasługuje fakt, iż w tym projekcie przewidziano odrębne pomieszczenie na pralnię i suszarnię oraz osobne pomieszczenie gospodarcze. Manila to doskonała propozycja architektoniczna dla osób pragnących stylowego, a zarazem funkcjonalnego i ekonomicznego domu. Będzie bardzo wygodnym rozwiązaniem dla pięcioosobowej rodziny.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. , gaz. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - MANILA
Gotowy projekt domu MANILA rzut
1. Wiatrołap 2.79m2
2. Komunikacja 12.36m2
3. Łazienka 2.67m2
4. Kuchnia z aneksem jadalnym 16.56m2
5. Gabinet 10.90m2
6. Pokój dzienny 27.73m2
7. Kotłownia 6.15m2
Gotowy projekt domu MANILA rzut 1
1. Komunikacja 11.36m2
2. Pokój 6.98m2
3. Sypialnia 10.53m2
4. Pokój 9.24m2
5. Łazienka 6.98m2
6. Pralnia+suszarnia 2.02m2
7. Pom. gospodarcze 1.06m2
Gotowy projekt domu MANILA rzut 2
Gotowy projekt domu MANILA rzut 3
127.33 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 127.33 m2
Powierzchnia zabudowy 102.24 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Z użytkowym poddaszem
Kubatura 595.00 m3
Wysokość budynku 8.21 m
Minimalna szerokość działki 19.40 m
Minimalna długość działki 19.35 m
Kąt dachu 43o
Elewacja - MANILA
Gotowy projekt domu MANILA elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA