Nazwa projektu

MARMARIS dom letniskowy

Projekt MARMARIS dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt MARMARIS dom letniskowy
Charakterystyka projektu MARMARIS dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej - 1900zł.
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu

MARMARIS - dom letniskowy

To uroczy domek letniskowy pełen elegancji i szyku. Wdzięku nadaje mu wbudowana w konstrukcję, prostopadle do przedniej elewacji, ścianka z wyciętym owalnym oknem. Dzięki niej dom nabiera nietypowych kształtów oraz czysto abstrakcyjnej formy. Podobne ścianki dekorujące front budynku prezentują Tuluza oraz Estella. Po zapoznaniu się z tą bajeczną konstrukcją możemy przejść do przytulnego wnętrza Marmaris. Wchodząc do domku wstąpimy do jego pierwszego pomieszczenia, którym jest wiatrołap z garderobą. Przechodząc na wprost do komunikacji znajdziemy się w dogodnym miejscu prowadzącym do wszystkich pomieszczeń tego budynku. Po lewej stronie ulokowana została łazienka, na wprost sypialnia, natomiast kierując się w prawo wejdziemy do przestronnego pokoju mieszczącego kuchnię z aneksem jadalnym i salon. Atrakcją salonu jest kominek, który przyda się w chłodne wieczory, aby rozgrzać atmosferę! Dodatkowo z pomieszczenia tego można przejść na niewielką werandę, która pozwoli nam cieszyć się gorącymi dniami bez obawy o to, że przypiecze nas słonko.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - MARMARIS dom letniskowy
Gotowy projekt domu MARMARIS dom letniskowy rzut
0. Weranda 10.18m2
0. Sypialnia 8.20m2
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 19.29m2
0. Wiatrołap 2.28m2
0. Komunikacja z garderobą 2.65m2
0. Łazienka 4.31m2
Gotowy projekt domu MARMARIS dom letniskowy rzut 1
36.73 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 36.73 m2
Powierzchnia zabudowy 46.55 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 236.00 m3
Wysokość budynku 5.23 m
Minimalna szerokość działki 15.00 m
Minimalna długość działki 14.65 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - MARMARIS dom letniskowy
Gotowy projekt domu MARMARIS dom letniskowy elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA