Nazwa projektu

MANAGUA dom letniskowy

Projekt MANAGUA dom letniskowy wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt MANAGUA dom letniskowy
Charakterystyka projektu MANAGUA dom letniskowy
MANAGUA - dom letniskowy
Marzysz o domu letniskowym w zacisznej wypoczynkowej miejscowości? Może Managua to właśnie ten wymarzony domek, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Salon z aneksem kuchennym, część sypialna, łazienka, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze tworzą dopasowaną do Twoich potrzeb przestrzeń do wypoczynku i cieszenia się życiem.

Projekt dostępny w 4 wariantach aranżacji wnętrza. Oczywiście w zależności od potrzeby (np. gdy powiększy Ci się rodzina) możesz go modyfikować już po wybudowaniu.  

Ten projekt jest efektem poszukiwań nowej oryginalnej i stylowej formy w kategorii domów letniskowych. Projekt Managua oraz inne projekty z płaskim/pulpitowym dachem mogą być dobrym rozwiązaniem nie tylko dla prywatnych inwestorów. Postawione w większej grupie mogą z powodzeniem pełnić funkcje komercyjne w miejscowościach wypoczynkowych, w szczególności nadmorskich.

Managuę wyróżnia prosta bryła oraz ciekawe łączenie materiałów i kolorów elewacji. Drewno i szarości tworzą efektowną całość. Kolor olchy lub jasnego orzecha, który pokrywa odeskowania w połączeniu z szarą, betonową barwą elewacji dają ciekawy, nowoczesny wygląd  i mogą stanowić dominantę kolorystyczną również we wnętrzu.

Doskonale dopasowana pergola obszernego tarasu dopełnia kompozycję. Jej drewniana konstrukcja zapewni cień, ale również odpowiedni przewiew. Na wizualizacji dostrzec można asymetrycznie rozłożone żaluzje, które można dopasować do pory dnia, usytuowania słońca i układu mebli ogrodowych na tarasie. To kolejna sugestia projektantów, którą powinni rozważyć Inwestorzy.  

Drzwi wejściowe zostały zastąpione obszernymi drzwiami trarasowymi. Taras jest przestrzenią, która jest niezmienna w Managui. Natomiast aranżacja wnętrz jest dostępna, aż w czterech wariantach. Jest to ukłon w stronę przyszłych mieszkańców oraz ich preferencji, w zależności od tego, ilu ich jest oraz jakie funkcjonalności wybierają - wnętrze może prezentować się następująco:


Wariant A - dla dwojga
Składa się na niego salon z aneksem kuchennym, częścią sypialną i garderobą na zachodniej stonie, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym na wschodniej. Punktem centralnym domku jest kominek usytuowany w salonie, znajdująca się tam sofa może być oczywiście rozkładana. Przestrzeń w tym wariancie zagospodarowana jest tak, jakby przeznaczona była minimum dla dwojga osób.
W wariancie B - dla 2 + 1
Kosztem garderoby powiększona zsotała część sypialna, do której można dodać przepierzenie oddzielające część przeznaczoną np. dla rodziców i część dla dzieci. Aby pomieścić większą ich liczbę można wstawić łóżko piętrowe, do wykorzystania jest też salon.Wariant C - dla 2 + 2
Powiększona część jadalna oraz osobna półotwarta kuchnia poszerzają przestrzeń do miłego spędzania czasu w pokoju dziennym. Podobnie, jak w wariancie B sypialnia na pewno pomieści 4 osoby. Wariant D -  5+
W tej opcji uzyskujemy największą przestrzeń sypialną, przy piętrowych łóżkach może to być nawet 8 osób na 14 m2. Powiększony salon sprzyja integracji.Jest to świetne rozwiązanie dla inwestorów chcących z Managui zrobić domek letniskowy pod wynajem lub dedykowany większym rodzinom. 


 
Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.
Rzuty - MANAGUA dom letniskowy
Gotowy projekt domu MANAGUA dom letniskowy rzut
1. Salon z aneksem kuchennym 19.80m2
2. Część sypialniana 6.80m2
3. Garderoba 3.19m2
4. Łazienka 3.50m2
5. Pomieszczenie gospodarcze 3.07m2
6. Taras 31.52m2
Gotowy projekt domu MANAGUA dom letniskowy rzut 1
1. Salon z aneksem kuchennym 18.00m2
2. Część sypialniana 12.24m2
3. Łazienka 3.50m2
4. Pomieszczenie gospodarcze 3.07m2
5. taras 31.52m2
Gotowy projekt domu MANAGUA dom letniskowy rzut 2
1. Salon z aneksem jadalnym 18.00m2
2. Kuchnia 3.07m2
3. Część sypialniana 12.24m2
4. Łazienka 3.50m2
5. taras 31.52m2
Gotowy projekt domu MANAGUA dom letniskowy rzut 3
1. Salon z aneksem jadalnym 15.75m2
2. Kuchnia 3.07m2
3. Część sypialniana 14.31m2
4. Łazienka 3.50m2
5. taras 31.52m2
36.36 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 36.36 m2
Powierzchnia zabudowy 45.00 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 140.00 m3
Wysokość budynku 3.56 m
Minimalna szerokość działki 14.20 m
Minimalna długość działki 15.00 m
Kąt dachu 8o
Elewacja - MANAGUA dom letniskowy
Gotowy projekt domu MANAGUA dom letniskowy elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA