Kupując u nas dostaniesz
paczkę prezentów

Jeśli kupisz u nas projekt domu, otrzymasz paczkę prezentów. Znajdziesz w niej jedne z najważniejszych tytułów naszego wydawnictwa - Budujemy Dom (półroczna prenumerata), Czas na Wnętrze (półroczna prenumerata), 3 tomy IRBJ. Do każdej paczki dołączamy również dziennik budowy oraz bon o wartości 100zł do wykorzystania w serwisie www.UrzadzamyDom.pl

budujemy Dom
Budujemy Dom
Półroczna prenumerata miesięcznika

Na ponad 200 stronach co miesiąc przedstawiane są krok po kroku wszystkie etapy powstawania domu jednorodzinnego od wykopu pod fundament do zawieszenia lustra w łazience.

Językiem przystępnym dla niefachowców opisywane są technologie i materiały stosowane w budownictwie jednorodzinnym. Wszystkie artykuły i porady mają charakter praktyczny, odnoszą się do problemów i sytuacji „z życia wziętych”.

Silną stroną magazynu BD jest interaktywny kontakt z tysiącami czytelników (Klub Budujących Dom), którzy co miesiąc odpowiadają na ankiety redakcyjne. W ten sposób pozyskiwane są informacje statystyczne o poziomie cen wykonawców, preferencjach budujących, znajomości marek produktów itp. Publikowanie tych danych na łamach magazynu BD spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem czytelników

Czas na Wnętrze
Półroczna prenumerata miesięcznika

Zaczynaj od końca. O urządzaniu wnętrza domu trzeba myśleć już na początku jego budowy, aby nie popełnić błędów, które ujawnią się dopiero podczas zasiedlania domu.

Ustrzeże Cię przed tym prenumerata najlepszego magazynu wnętrzarskiego w Polsce "Czas na Wnętrze".

Bon na adaptację 100zł

Projekt zakupiony w serwisie WybieramyDom.pl można przekazać do adaptacji u naszych partnerów.

BON NA ADAPTACJĘ uprawnia do obniżki ceny o 100zł.
Szczegóły promocji oraz lista współpracujących biur projektowych, honorujących BON NA ADAPTACJĘ tutaj:

www.wybieramydom.pl/adaptacje
Dziennik budowy

Dziennik Budowy to dokument, w którym zapisywany jest przebieg robót budowlanych, czyli wszelkie zdarzenia mogące mieć znaczenie przy ocenie prawidłowości wykonanych prac.

Dziennik budowy zawiera informacje o tym, kto i w jaki sposób wykonywał poszczególne roboty budowlane. Jest też dokumentem potwierdzającym wykonanie robót zgodnie z przepisami i pozwoleniem na budowę.

IRBJ
Trzy tomy Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego

IRBJ to poza prezentacjami projektów, przede wszystkim przegląd wszystkich produktów niezbędnych do budowy domu - przedstawiony w trzech kolejnych tomach:
- Stan surowy zamknięty
- Instalacje
- Wykańczanie i urządzanie - dostępny od sierpnia 2011