Nazwa projektu

Bergamo 2 dom letniskowy

Projekt Bergamo 2 dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt Bergamo 2 dom letniskowy
Charakterystyka projektu Bergamo 2 dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900złRóżnice między wersją letniskową a całoroczną domu


BERGAMO 2
To dosyć obszerny niepodpiwniczony dom letniskowy, dostępny także w wersji całorocznej. Projekt został tak pomyślany, by stanowił niezwykle funkcjonalną bazę wypoczynkową dla całej rodziny. Budynek jest prosty, pokryty dwuspadowym dachem, wykonanym tak, by tworzyć zadaszenie nad mieszczącym się z tyłu domu uroczym tarasem.

By wejść do domu, trzeba pokonać kilka schodków, wzdłuż których, po prawej i lewej ich stronie, zostały poprowadzone niewielkie murki. Obok wejścia głównego, przewidziano wjazd do jednostanowiskowego garażu, zintegrowanego z resztą domu. Możliwość garażowania samochodu okaże się zapewne bardzo przydatnym rozwiązaniem, szczególnie, gdy zdecydujemy się na całoroczną wersję projektu i będziemy chcieli skorzystać z wypoczynku zimą. Wewnątrz domku, prosto z wiatrołapu możemy przejść na prawo – do garażu, gdzie znajduje się przejście do kotłowni.

Na uwagę zasługuje fakt, iż kotłownia w tym projekcie posiada osobne wyjście na taras, co ułatwi gromadzenie w niej opału. Kierując się z wiatrołapu na wprost, wchodzimy do najobszerniejszego pomieszczenia w całym domu. Ta niezwykła przestrzeń została podzielona na trzy obszary – pokój wypoczynkowy, przylegający do południowej ściany domu, aneks kuchenny i jadalnię. W centralnym miejscu całego pomieszczenia, mamy kominek. Tuż obok aneksu kuchennego, znajduje się wyjście na zadaszony taras. Ponadto do ściany północnej domu przylega także łazienka zaopatrzona w kabinę prysznicową, a do ściany wschodniej dwa pokoje, które można zaadaptować w zależności od potrzeb na sypialnie, pokoje gościnne czy gabinet, dla osób lubiących pracować, gdy mogą obserwować za oknem górski czy morski krajobraz. Projekt Bergamo 2 został stworzony po to, by stać się wygodnym miejscem wypoczynku. Korzystającym z niego osobom da poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Zobacz projekt Bergamo bez garażu.
Rzuty - Bergamo 2 dom letniskowy
Gotowy projekt domu Bergamo 2 dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap 3.02m2
2. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 28.03m2
3. Łazienka 4.27m2
4. Sypialnia 10.85m2
5. Pokój 9.16m2
6. Garaż 17.23m2
7. Kotłownia 8.95m2
8. Weranda 10.24m2
Gotowy projekt domu Bergamo 2 dom letniskowy rzut 1
Gotowy projekt domu Bergamo 2 dom letniskowy rzut 2
81.51 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 81.51 m2
Powierzchnia zabudowy 99.45 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 524.00 m3
Wysokość budynku 6.45 m
Minimalna szerokość działki 16.84 m
Minimalna długość działki 19.80 m
Kąt dachu 35o
Elewacja - Bergamo 2 dom letniskowy
Gotowy projekt domu Bergamo 2 dom letniskowy elewacja