Nazwa projektu

Bergamo dom letniskowy

Projekt Bergamo dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt Bergamo dom letniskowy
Charakterystyka projektu Bergamo dom letniskowy
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu


BERGAMO 
W dzisiejszych czasach, przy wachlarzu ofert, zapominamy ile do naszego życia może wnieść prostota - pełna elegancji i wyrafinowania. Bergamo posiada to wszystko zamknięte w klasycznej formie niewielkiego budynku! Gdy zajrzymy do środka z cała okazałością zaprezentuje nam swoje bogate wnętrze, dzięki któremu uroczy domek letniskowy staje się pięciogwiazdkowym hotelem.

Spoglądając na jego rzut widzimy przestronne pomieszczenie mieszczące kuchnię z aneksem jadalnym oraz pokój dzienny. Pozostałe pokoje zostały zużytkowane jako sypialnia oraz łazienka. W chłodne wieczory Bergamo otuli nas rozkosznym ciepłem rozchodzącym się po całym domku za sprawą kominka, będącym sercem tego budynku. Natomiast w słoneczne poranki zaprosi nas na werandę, aby delektować się na niej przepysznym śniadaniem przy muzyce, którą będzie tworzyć dla nas nie kto inny jak sama Matka Natura. Dodatkowo domek jest funkcjonalny, gdyż posiada garaż, w którym oprócz auta można przechować wiele niezbędnych rzeczy przydatnych podczas wakacyjnych wypadów.

Zapytaj o możliwość zaadaptowania budynku do wersji całorocznej.

Zobacz projekt Bergamo 2 z garażem w bryle.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - Bergamo dom letniskowy
Gotowy projekt domu Bergamo dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap 2.64m2
2. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 25.83m2
3. Łazienka 3.24m2
4. Sypialnia 9.50m2
5. Weranda 6.50m2
6. Garaż 20.46m2
40.44 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 40.44 m2
Powierzchnia zabudowy 75.07 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 398.00 m3
Wysokość budynku 6.11 m
Minimalna szerokość działki 14.80 m
Minimalna długość działki 19.87 m
Kąt dachu 35o
Elewacja - Bergamo dom letniskowy
Gotowy projekt domu Bergamo dom letniskowy elewacja