Nazwa projektu

Luanda

Projekt Luanda wizualizacja 1
Opis - projekt Luanda
Charakterystyka projektu Luanda LUANDA - dom jednorodzinny z garażem.

 Niewielka Luanda będzie dobrym rozwiązaniem dla osób potrzebujących niewielkiej powierzchni użytkowej domu. Elewacja frontowa została w tym wypadku pomyślana tak, by wysunięty nieco ryzalit stworzył dodatkową powierzchnię dla garażu, a tym samym przyczynił się do powstania uroczego zakątka, gdzie umieszczone zostało wejście do domu.


Na uwagę zasługuje również tył domu – mamy tutaj bowiem cudowny taras otoczony niewielkim murkiem z czerwonej cegły – takiej samej, jak wykończenie podstawy domu. Po wejściu do środka przez niewielki wiatrołap, od razu po lewej stronie, mamy przejście do garażu, który został połączony z pomieszczeniem gospodarczym.


Natomiast kierując się z wiatrołapu w prawo, dostajemy się przez komunikację do pozostałych pomieszczeń w domu. Od razu po lewej stronie znajduje się niewielka łazienka z miejscem na kabinę prysznicową. Naprzeciwko niej mamy sypialnię, której okno wychodzi na południe. Największą powierzchnię domu zajmuje pomieszczenie łączące w sobie funkcje kuchni, jadalni i pokoju dziennego. Projekt został tak pomyślany, by najwięcej światła wpadało przez okna wschodnie do pokoju dziennego. Aneks kuchenny został umieszczony na przeciwległej ścianie pomieszczenia. Znajdzie się tutaj także miejsce na urządzenie niewielkiej jadalni przy oknie wychodzącym na północ. Ten pomysł na własny dom jest bardzo ekonomiczny, nie wymaga dużych nakładów finansowych. Będzie optymalnym rozwiązaniem dla dwu- lub trzyosobowej rodziny, potrzebującej niezależności. Jego rozmiar nie jest imponujący, ale zadowalający dla tych, którzy pragną niewielkiego, ale całkowicie własnego „kąta”.


Zobacz projekt Luanda 2

Elementy drewniane gięte-klejone może wykonać dla Państwa firma Jagram-ProProjekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - Luanda
Gotowy projekt domu Luanda rzut
1. Wiatrołap 2.35m2
2. Komunikacja 3.54m2
3. Łazienka 3.88m2
4. Sypialnia 8.64m2
5. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 23.64m2
6. Pomieszczenie gospodarcze 5.30m2
7. Garaż 16.67m2
8. Taras 15.88m2
Gotowy projekt domu Luanda rzut 1
Gotowy projekt domu Luanda rzut 2
64.02 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 64.02 m2
Powierzchnia zabudowy 83.38 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 384.00 m3
Wysokość budynku 5.43 m
Minimalna szerokość działki 16.80 m
Minimalna długość działki 17.68 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - Luanda
Gotowy projekt domu Luanda elewacja