Nazwa projektu

Lamia

Projekt Lamia wizualizacja 1
Opis - projekt Lamia
Charakterystyka projektu Lamia LAMIA - projekt domku jednorodzinnego


Lamia zachwyca swą prostotą i elegancją. Został zaprojektowany tak, by stanowić komfortowe rozwiązanie nawet dla pięcioosobowej rodziny.

Wejście do domku zostało umieszczone pod niepozornym daszkiem, który stanowi przedłużenie dachu. Dwa okna wychodzące na południe, dodają elewacji frontowej wiele uroku. Z lewej strony przodu domu przewidziano jednostanowiskowy garaż. Na uwagę zasługuje fakt, iż w całym projekcie nacisk został położony na funkcjonalność całej konstrukcji opartej na prostej bryle. Wiatrołap, do którego wchodzimy po przekroczeniu progu domu, możemy zaopatrzyć w praktyczną garderobę. Stąd, kierując się na lewo, możemy przejść do jednostanowiskowego garażu, gdzie przewidziano miejsce na kotłownię, posiadającą odrębne wyjście na podwórze. Z wiatrołapu można także przejść do komunikacji spajającej pozostałe pomieszczenia parteru. Od razu po lewej stronie, tuż obok klatki schodowej przewidziano miejsce na niewielką łazienkę. Do ściany południowej domu przylega niewielki pokoik, który możemy urządzić zgodnie z potrzebami domowników (np. jako pokój telewizyjny, gabinet, czy sypialnię). Pozostałe trzy pomieszczenia parteru, mimo swej odrębności, stanowią wspaniały zespół, w którym znalazło się miejsce na kuchnię z aneksem jadalnym oraz na obszerny pokój dzienny. Możemy stąd udać się na przestronny, cichy taras, umieszczony z tyłu domu. Poddasze domu natomiast zajmuje ogromna łazienka z miejscem na wannę oraz cztery pokoje. Pierwszy z nich, sąsiadujący z łazienką, jest oświetlany przez dwa okna – tradycyjne i połaciowe. Drugi – niewielki – posiada tylko okno połaciowe. Pozostałe dwa pokoje, oprócz okien połaciowych, mają także wyjście na balkon umieszczony od strony wschodniej domu. Sypialnia, przylegająca do ścian północnej i wschodniej, została dodatkowo wyposażona w garderobę. W projekcie Lamia wykorzystano zatem wiele ciekawych rozwiązań. Jest komfortowym, jednorodzinnym domem. Czyż ten projekt nie jest wart uwagi?
 
Elementy drewniane gięte-klejone może wykonać dla Państwa firma Jagram-ProProjekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. , gaz. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - Lamia
Gotowy projekt domu Lamia  rzut
1. Wiatrołap 7.13m2
2. Pokój 8.62m2
3. Kuchnia z aneksem jadalnym 11.16m2
4. Pokój dzienny 21.90m2
5. Komunikacja 5.71m2
6. Łazienka 2.62m2
7. Kotłownia 6.15m2
8. Garaż 17.72m2
Gotowy projekt domu Lamia  rzut 1
1. Komunikacja 10.18m2
2. Łazienka 8.91m2
3. Pokój 9.94m2
4. Pokój 6.63m2
5. Pokój 11.08m2
6. Sypialnia 10.04m2
7. Garderoba 2.37m2
Gotowy projekt domu Lamia Przekrój A-A rzut 2
Gotowy projekt domu Lamia Przekrój B-B rzut 3
119.97 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 119.97 m2
Powierzchnia zabudowy 104.84 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Z użytkowym poddaszem
Kubatura 605.29 m3
Wysokość budynku 8.43 m
Minimalna szerokość działki 18.45 m
Minimalna długość działki 21.04 m
Kąt dachu 43o
Elewacja - Lamia
Gotowy projekt domu Lamia elewacjaGotowy projekt domu Lamia elewacja 1Gotowy projekt domu Lamia elewacja 2
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA