Nazwa projektu

Modena dom letniskowy

Projekt Modena dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt Modena dom letniskowy
Charakterystyka projektu Modena dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu

MODENA - dom letniskowy

Modena to prześliczny domek letniskowy, który sprawi, że będziesz za nim tęsknić zaraz po tym jak skończy się urlop! Deskowany szczyt oraz drewniane wykończenia elewacji spowodują, że wyraźnie wyczujesz harmonię między tym uroczym budynkiem a naturą, która go otacza. Nieodparty podziw budzą drewniane okiennice, którymi każdego poranka do wnętrza domku zostaną wpuszczone promyki dopiero co wschodzącego słońca, dzięki którym już od pierwszej chwili dzień stanie się piękniejszy. Jeżeli jesteś otwarty na większą ilość światła, przy równie zachwycających okiennicach, to koniecznie zobacz Malabo! Nie musisz martwić się o stan portfela, ponieważ Modena została zaprojektowana tak, aby jej niewielka powierzchnia dachu, wynikająca z małego kontu jego nachylenia, skupiona była na niskich kosztach. Innymi słowy Modena to domek dla każdego! Wszystkie wygody, którymi dotychczas cieszyłeś się wyłącznie w domu/mieszkaniu zostaną zapewnione, gdyż w budynku znajdują się najpotrzebniejsze pomieszczenia użytku codziennego + dodatkowo garaż. Do tego domek został wyposażony w werandę, na której wspólne wakacyjne posiłki przyniosą nieograniczoną radość, oraz niewielki pomieszczenie gospodarcze.


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - Modena dom letniskowy
Gotowy projekt domu Modena dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap 2.40m2
2. Komunikacja 2.45m2
3. Łazienka 4.70m2
4. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 20.97m2
5. Sypialnia 8.38m2
6. Pom. gospodarcze 6.86m2
7. Garaż 17.70m2
8. Weranda 12.95m2
Gotowy projekt domu Modena dom letniskowy rzut 1
Gotowy projekt domu Modena dom letniskowy rzut 2
45.76 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 45.76 m2
Powierzchnia zabudowy 79.02 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 316.00 m3
Wysokość budynku 4.96 m
Minimalna szerokość działki 21.20 m
Minimalna długość działki 15.50 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - Modena dom letniskowy
Gotowy projekt domu Modena dom letniskowy elewacja