Nazwa projektu

EL PINAR

Projekt EL PINAR wizualizacja 1
Opis - projekt EL PINAR
Charakterystyka projektu EL PINAR

"El Pinar" Istnieje całe mnóstwo domów jednorodzinnych parterowych, lecz żaden z nich nie posiada tak wyjątkowego dachu jak El Pinar!

Jesli marzyłeś o własnym oryginalnym ogródku to jest to dom stworzony specjalnie dla Ciebie! Warto dodać, że takie cudo nie narazi Cię na duże koszty, ponieważ ten niepowtarzalny skalniak posadzony został na dachu o niewielkiej powierzchni i niskim kącie nachylenia. Żeby ten tętniący życiem raj tworzył harmonię z resztą projektu osadzono go na ceglanych ścianach formujących prostokąt. Cała kompozycja prezentuje się naprawdę niebywale! Wnętrz budynku łagodzi wrażenia jakie powstały po zapoznaniu się z zewnętrzną elewacją budynku. Prostota i praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń nadają mu iście sielskiego klimatu. Znajdują się w nim dwie sypialnie, łazienka oraz kuchnia z pokojem dziennym prowadzącym na taras.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. , gaz. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Rzuty - EL PINAR
Gotowy projekt domu EL PINAR  rzut
Gotowy projekt domu EL PINAR  rzut 1
0. Wiatrołap 3.68m2
1. Hall 3.00m2
2. Salon 21.28m2
3. Kuchnia 7.79m2
4. Łazienka 6.36m2
5. Pokój 16.62m2
6. Pokój 14.70m2
Gotowy projekt domu EL PINAR Przekrój A-A rzut 2
74.00 m2 Powierzchnia użytkowa
Kategorie projektu: domy bez garażudomy drewnianedomy parterowe
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 74.00 m2
Powierzchnia zabudowy 0.00 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 465.00 m3
Minimalna szerokość działki 21.65 m
Minimalna długość działki 16.20 m
Kąt dachu 20o
Elewacja - EL PINAR
Gotowy projekt domu EL PINAR elewacjaGotowy projekt domu EL PINAR elewacja 1Gotowy projekt domu EL PINAR elewacja 2