Nazwa projektu

LIMA dom letniskowy

Projekt LIMA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt LIMA dom letniskowy
Charakterystyka projektu LIMA dom letniskowy

 "Lima" Domek letniskowy Lima jest dostępny także w wersji całorocznej.

Budynek nie jest podpiwniczony, ale jego atutem jest zapewne fakt, iż posiada poddasze. Wejście zostało umieszczone w niewielkim pseudoryzalicie, tworzącym dodatkową przestrzeń wewnątrz domu. Elewacja boczna lewa została rozbudowana o zadaszony taras ? miejsce szczególnie ważne, gdy potrzebujemy wypoczynku na świeżym powietrzu. Do domu wchodzimy przez, umieszczony we wspomnianym pseudoryzalicie, wiatrołap, w którym można urządzić schowek na zbędne wewnątrz sprzęty. Następnie przechodzimy do komunikacji, z której możemy się udać w dowolne miejsce parteru.

Od strony południowo-wschodniej domu mamy łazienkę z miejscem na wannę. Kolejnym pomieszczeniem w tej części domu jest, oddzielona od reszty pomieszczeń, kuchnia. Z komunikacji można także przejść do obszernego pokoju dziennego, gdzie dodatkowo został wydzielony aneks sypialny. Tutaj także zostało przewidziane wyjście na obszerny taras z wyjściem do ogrodu. Poddasze natomiast to ciekawa kombinacja niezwykle funkcjonalnych pomieszczeń. Przewidziano tutaj miejsce na obszerną sypialnię, której okna wychodzą na zachód. Po przeciwnej stronie zaprojektowano mniejszy pokój, który możemy zaadaptować w dowolny sposób ? przeznaczając go na kolejną sypialnię, czy też zaciszne miejsce pracy. Mamy tutaj jeszcze pomieszczenie gospodarcze, przydatne w każdym domku letniskowym. Umieszczenie go na piętrze, może pomóc w chronieniu przed złodziejami przechowywanego tu sprzętu. Projekt Lima jest rozwiązaniem całkowicie satysfakcjonującym dla kilkuosobowej rodziny, pragnącej wygodnego domku letniskowego.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - LIMA dom letniskowy
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy  rzut
0. Łazienka 3.69m2
1. Komunikacja 4.35m2
2. Wiatrołap 3.00m2
3. Kuchnia 7.22m2
4. Pokój dzienny z aneksem sypialnym 16.74m2
5. Weranda 14.85m2
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy  rzut 1
0. Pom. gospodarcze 1.14m2
1. Pokój 6.14m2
2. Sypialnia 8.24m2
3. Komunikacja 1.90m2
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy Przekrój A-A rzut 2
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy Przekrój B-B rzut 3
56.00 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 56.00 m2
Powierzchnia zabudowy 0.00 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Z użytkowym poddaszem
Kubatura 306.00 m3
Minimalna szerokość działki 15.65 m
Minimalna długość działki 15.45 m
Kąt dachu 43o
Elewacja - LIMA dom letniskowy
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy elewacjaGotowy projekt domu LIMA dom letniskowy elewacja 1Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy elewacja 2
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA