Nazwa projektu

BAYAMO dom letniskowy

Projekt BAYAMO dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt BAYAMO dom letniskowy
Charakterystyka projektu BAYAMO dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!!
 Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu

BAYAMO
Jeżeli potrzebujesz prostego i funkcjonalnego domku letniskowego (dostępnego również w wersji całorocznej), to projekt Bayamo jest właśnie dla Ciebie. Wejście do domku, umieszczone w samym środku elewacji frontowej, sąsiaduje z dwoma oknami. Nad drzwiami, które z prawej i lewej strony zostały otoczone symetrycznymi murkami, zamontować można dwie lampki oświetlające przestrzeń wokół wejścia, po zapadnięciu zmroku. Gdy wejdziemy do środka, domek zaskoczy nas funkcjonalnością rozwiązań. Po pierwsze mamy tutaj, przede wszystkim oddzielone od reszty pomieszczeń, dwie, przestronne sypialnie. Projekt jest zatem komfortowym rozwiązaniem dla czteroosobowej rodziny lub dwóch małżeństw.

Obok sypialni, przewidziano także miejsce na łazienkę z natryskiem. Sercem całego projektu jest jednak pomieszczenie o największej powierzchni. Możemy tutaj wydzielić część potrzebną do przygotowywania i spożywania posiłków oraz większą część pełniącą funkcję pokoju dziennego. Bezpośrednio z pokoju dziennego, zaopatrzonego w aneks kuchenny, można przejść na taras. Jeżeli wzniesiemy domek zgodnie z kierunkami świata, przewidzianymi w projekcie, będziemy mogli podziwiać stąd piękne zachody słońca. Taki układ pomieszczeń w domku letniskowym będzie także sprzyjał urządzaniu przyjęć na tarasie czy w ogrodzie, ponieważ część kuchenna została zaprojektowana tak, by była w pobliżu bocznego wyjścia z domu.

 Bayamo zasługuje na uwagę, ponieważ pomieszczenia zostały w nim rozmieszone tak, by optymalnie wykorzystać przestrzeń, co jest niezwykle istotne w niewielkich domkach letniskowych. Nie przewidziano tutaj pomieszczenia gospodarczego, ale rekompensuje nam to obecność dwóch sypialni. Być może warto wziąć pod uwagę właśnie ten projekt?

Zobacz Bayamo 2 z dachem pulpitowym

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - BAYAMO dom letniskowy
Gotowy projekt domu BAYAMO dom letniskowy rzut
0. Taras 5.13m2
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 16.75m2
0. Łazienka 2.64m2
0. Sypialnia 8.95m2
0. Komunikacja 3.95m2
0. Sypialnia 8.95m2
0. Wiatrołap 2.64m2
Gotowy projekt domu BAYAMO dom letniskowy rzut 1
Gotowy projekt domu BAYAMO dom letniskowy rzut 2
43.88 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 43.88 m2
Powierzchnia zabudowy 54.92 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 212.00 m3
Wysokość budynku 5.02 m
Minimalna szerokość działki 15.45 m
Minimalna długość działki 14.50 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - BAYAMO dom letniskowy
Gotowy projekt domu BAYAMO dom letniskowy elewacja