Nazwa projektu

MALABO dom letniskowy

Projekt MALABO dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt MALABO dom letniskowy
Charakterystyka projektu MALABO dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu


MALABO - dom letniskowy
Ten domek letniskowy prezentuje się naprawdę wspaniale! Przepiękne, a zarazem solidne zadaszenie przyciąga wzrok swymi subtelnymi kształtami, które zadbają o to, aby nasz samochód miał dach nad głową podczas urlopu. Na szczególną uwagę zasługuje płotek kratowy wykorzystany w projekcie zarówno jako lewa podpora zadaszenia, jak i element dekoracji. Jeśli interesuje Cie inny typ zadaszenia to konieczne zobacz Awinion! Wchodząc do Malabo znajdziemy się w niewielkim przedsionku prowadzącym do holu, który stanowi komunikację między wszystkimi pomieszczeniami. Po jego prawej stronie znajduje się przytulna sypialnie, po lewej komfortowa łazienka, a na wprost ulokowany został największy z pokoi mieszczący salon, kuchnię i jadalnię. Domek posiada dodatkowo pomieszczenie gospodarcze niepołączone bezpośrednio z resztą pokoi. Na tyłach budynku znajduje się słoneczny taras, na którym będziemy mogli napawać się urokiem otaczającego nas krajobrazu; a gdy wpadną goście bez problemu będzie można zrobić imprezę pod gołym niebem wykorzystując go jako parkiet do dancingu!

Elementy drewniane gięte-klejone może wykonać dla Państwa firma Jagram-Pro


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - MALABO dom letniskowy
Gotowy projekt domu MALABO dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap 2.35m2
2. Komunikacja 3.64m2
3. Łazienka 3.88m2
4. Sypialnia 8.65m2
5. Pokój dzienny z aneksem 22.66m2
6. Pom. gosp. 5.03m2
7. Wiata 15.61m2
8. Taras 15.28m2
46.21 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 46.21 m2
Powierzchnia zabudowy 58.58 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 320.00 m3
Wysokość budynku 5.19 m
Minimalna szerokość działki 17.00 m
Minimalna długość działki 16.55 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - MALABO dom letniskowy
Gotowy projekt domu MALABO dom letniskowy elewacja