Nazwa projektu

BAMAKO dom letniskowy

Projekt BAMAKO dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt BAMAKO dom letniskowy
Charakterystyka projektu BAMAKO dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900złRóżnice między wersją letniskową a całoroczną domu


BAMAKO - dom letniskowy

Domek Bamako stanowi dość ciekawą propozycję architektoniczną dla osób potrzebujących szczególnych rozwiązań. W projekcie frontu domu przewidziano bowiem m.in. specjalne zadaszenie, które możemy wykorzystać zgodnie z naszymi potrzebami, np. na drewno, by uchronić je przed wilgocią. Oprócz tego, zadaszonego i oddzielonego półokrągłym murkiem od wejścia, składu, front domu został wyposażony w lampę, która okaże się zapewne funkcjonalnym dodatkiem, po zapadnięciu zmroku. Wewnątrz mamy miejsce na urządzenie przestronnej, oddzielonej od reszty domku, sypialni oraz łazienki. Dosyć obszerny pokój dzienny został połączony z aneksem kuchennym i jadalnią. Stąd możemy także wyjść na taras. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, jak ważnym miejscem w domku letniskowym jest taras – tam bowiem spędzimy najwięcej czasu w letnie dni i wieczory. Bamako jest jednak przede wszystkim projektem dla osób lubiących aktywnie spędzać swój czas podczas letniego wypoczynku. Przewidziano w nim również pomieszczenie gospodarcze, gdzie możemy przechowywać różnorodny sprzęt sportowy, czy też potrzebne nam na działce narzędzia ogrodowe. Jeżeli zdecydujemy się na projekt w wersji całorocznej, możemy w tym miejscu zostawić np. sprzęt narciarski, który w części użytkowej domku, mógłby nam po prostu przeszkadzać. Ten niepozorny na pierwszy rzut oka projekt, jest dość ciekawą propozycją. Spełni on zapewne oczekiwania osób lubiących w swoim otoczeniu ład, potrzebujących pomieszczeń ze szczególnym przeznaczeniem. Być może warto wybrać właśnie tę propozycję?


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - BAMAKO dom letniskowy
Gotowy projekt domu BAMAKO dom letniskowy rzut
0. Taras 13.67m2
0. Skład drewna 2.50m2
0. Pom. gospodarcze 5.41m2
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 20.95m2
0. Sypialnia 11.41m2
0. Komunikacja 3.01m2
0. Łazienka 3.46m2
0. Wiatrołap 4.44m2
Gotowy projekt domu BAMAKO dom letniskowy rzut 1
48.68 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 48.68 m2
Powierzchnia zabudowy 63.00 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 246.00 m3
Wysokość budynku 5.01 m
Minimalna szerokość działki 16.35 m
Minimalna długość działki 15.00 m
Kąt dachu 25o
Elewacja - BAMAKO dom letniskowy
Gotowy projekt domu BAMAKO dom letniskowy elewacja