Nazwa projektu

LUBLANA dom letniskowy

Projekt LUBLANA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt LUBLANA dom letniskowy
Charakterystyka projektu LUBLANA dom letniskowy
LUBLANA - dom letniskowy
Specyfika tego domku tkwi w jego tylnej i prawej bocznej elewacji, ponieważ ściany te dają wrażenie, że Lublana została otoczona murem, który ma zadbać o bezpieczeństwo jej mieszkańców. Płotek kratowy umieszczony na bocznej ścianie przyozdabia prawą elewacje subtelnym motywem kwiatowym. Spoglądając od frontu na tę samą ścianę zauważymy, że wychodzi ona poza horyzont linii domku przybierając delikatnie zaokrąglonych kształtów na jej pionowej krawędzi.

Warto również zwrócić uwagę na jednospadowy dach lekko pochylony ku przodowi budynku nadając mu wyjątkowej charyzmy i niepowtarzalnego charakteru. Kolejnym plusem jest weranda, która sprawi, że rodzinne przesiadywanie blisko natury oraz z wszelkimi udogodnieniami w zasięgu ręki stanie się najcudowniejszym sposobem spędzania czasu, bez troski o to, ze czegoś zabraknie. Wyżej wspomniane udogodnienia to sypialnia, łazienka oraz pokój dzienny z kuchnią bez których po prostu nie można się obejść! Wszystko to znajdą Państwo w projekcie Lublana.

Zobacz projakt Lublana 2 bliźniak

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - LUBLANA dom letniskowy
Gotowy projekt domu LUBLANA dom letniskowy rzut
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 20.78m2
0. Łazienka 2.65m2
0. Wiatrołap 2.64m2
0. Weranda 9.35m2
0. Sypialnia 8.58m2
Gotowy projekt domu LUBLANA dom letniskowy rzut 1
34.65 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 34.65 m2
Powierzchnia zabudowy 54.93 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 141.00 m3
Wysokość budynku 5.24 m
Minimalna szerokość działki 13.50 m
Minimalna długość działki 15.45 m
Kąt dachu 15o
Elewacja - LUBLANA dom letniskowy
Gotowy projekt domu LUBLANA dom letniskowy elewacja