Nazwa projektu

HAWANA dom letniskowy

Projekt HAWANA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt HAWANA dom letniskowy
Charakterystyka projektu HAWANA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu


HAWANA - dom letniskowy
Prosty, estetyczny, funkcjonalny domek letniskowy. Od frontu zdobią go drewniane okiennice, a także pergola, tworząca od wiosny do jesieni uroczą, zieloną ścianę sporej werandy. Zgrabną bryłę domku nakrywa szary spadzisty dach. Ciepła kremowa barwa ścian i sporo drewnianych elementów wykończeniowych (m.in. pod spadem dachu na bocznych elewacjach) sprawiają, że domek emanuje niezwykłym ciepłem, obiecując miłe chwile w przytulnym wnętrzu. Centralnym pomieszczeniem w Hawanie jest obszerny, ciekawie rozplanowany pokój dzienny, z którego wychodzi się na werandę. Wydzielono w nim funkcjonalne kąciki: jadalny, wypoczynkowy i oczywiście wygodny aneks kuchenny. Pomieszczenie to wraz z sypialnią, łazienką i wiatrołapem tworzy idealne wnętrze letniego domku.


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - HAWANA dom letniskowy
Gotowy projekt domu HAWANA dom letniskowy rzut
0. Weranda 9.35m2
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 20.80m2
0. Sypialnia 8.57m2
0. Wiatrołap 2.64m2
0. Łazienka 2.64m2
Gotowy projekt domu HAWANA dom letniskowy rzut 1
Gotowy projekt domu HAWANA dom letniskowy rzut 2
34.65 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 34.65 m2
Powierzchnia zabudowy 44.83 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 221.00 m3
Wysokość budynku 5.00 m
Minimalna szerokość działki 14.50 m
Minimalna długość działki 16.45 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - HAWANA dom letniskowy
Gotowy projekt domu HAWANA dom letniskowy elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA