Nazwa projektu

TULUZA dom letniskowy

Projekt TULUZA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt TULUZA dom letniskowy
Charakterystyka projektu TULUZA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu


TULUZA - dom letniskowy

To wyjątkowo uroczy domek letniskowy. Dzięki przemyślanym proporcjom, starannie dobranym elementom wykończeniowym i dekoracyjnym domek prezentuje się naprawdę wspaniale. Patrząc na front budynku, warto zwrócić uwagę na efektowne "przedłużenie" komina wykonane z klinkierowanej cegły, identycznej jak podmurówka i stopnie wiodące do środka. Atrakcyjną, a przy tym bardzo funkcjonalną ozdobą domku jest obszerna weranda, wsparta na solidnych drewnianych słupkach i otoczona drewnianymi barierkami. To wymarzone miejsce na leniwe przedpołudnie, poobiednią sjestę czy przyjęcie, na którym można serwować przysmaki prosto z werandowego rusztu. Podziwiając Tuluzę z zewnątrz, jest się niemal pewnym, że jej mury kryją wygodne i przytulne wnętrza. Wystarczy rzut oka na plan, by potwierdzić te przypuszczenia. Jest tu wiatrołap, komunikacja z garderobą, sypialnia, no i oczywiście serce domu, czyli obszerny pokój dzienny z aneksem kuchennym, kącikiem jadalnym, kominkiem i częścią wypoczynkową. Przedłużeniem tego pomieszczenia jest opisana wcześniej weranda.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa. Orientacyjna ilość pustaków porotherm 30 p+w : 1380 szt.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - TULUZA dom letniskowy
Gotowy projekt domu TULUZA dom letniskowy rzut
0. Weranda 19.25m2
0. Sypialnia 8.22m2
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 18.10m2
0. Łazienka 4.31m2
0. Wiatrołap 2.27m2
0. Komunikacja z garderobą 2.72m2
Gotowy projekt domu TULUZA dom letniskowy rzut 1
35.62 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 35.62 m2
Powierzchnia zabudowy 45.84 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 198.00 m3
Wysokość budynku 5.28 m
Minimalna szerokość działki 15.25 m
Minimalna długość działki 15.10 m
Kąt dachu 38o
Elewacja - TULUZA dom letniskowy
Gotowy projekt domu TULUZA dom letniskowy elewacja