Nazwa projektu

PALPALA dom letniskowy

Projekt PALPALA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt PALPALA dom letniskowy
Charakterystyka projektu PALPALA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900złRóżnice między wersją letniskową a całoroczną domu


PALPALA - dom letniskowy

To niewielki domek letniskowy, w którym delikatny dodatek elewacji frontowej stanowi cegła wkomponowana w taras jako zewnętrzne kolumny oraz grill, na którym przyrządzonych zostanie wiele przysmaków. Sielski klimat na zewnątrz budynku wprowadza nas do funkcjonalnego wnętrza, które odsłania całą tajemnicę tego jak powinny zostać zagospodarowane pomieszczenia o małej powierzchni, aby odczuwać komfort płynący z otwartej przestrzeni. Rozwiązanie to zostało zastosowane w pokoju dziennym, w skład którego wchodzą salon, kuchnia i jadalnia. Połączone razem zapewnią stały kontakt między wczasowiczami! Oprócz tego efektownego pomieszczenia w domku znajdziemy również garderobę, łazienkę oraz sypialnię. 
Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa. Orientacyjna ilość pustaków porotherm 30 p+w : 1500 szt.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - PALPALA dom letniskowy
Gotowy projekt domu PALPALA dom letniskowy rzut
0. Łazienka 3.45m2
0. Weranda 23.78m2
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 24.36m2
0. Sypialnia 8.81m2
0. Komunikacja z garderobą 7.60m2
0. Wiatrołap 2.03m2
Gotowy projekt domu PALPALA dom letniskowy rzut 1
Gotowy projekt domu PALPALA dom letniskowy rzut 2
46.25 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 46.25 m2
Powierzchnia zabudowy 57.19 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 361.00 m3
Wysokość budynku 5.66 m
Minimalna szerokość działki 17.20 m
Minimalna długość działki 15.17 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - PALPALA dom letniskowy
Gotowy projekt domu PALPALA dom letniskowy elewacja