Nazwa projektu

FLORENCJA dom letniskowy

Projekt FLORENCJA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt FLORENCJA dom letniskowy
Charakterystyka projektu FLORENCJA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł.
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu


FLORENCJA - dom letniskowy

Ten domek letniskowy, o prostej bryle, jest przeznaczony dla osób ceniących tradycyjne rozwiązania. Kąt nachylenia dachu pokrytego dachówką ceramiczną wynosi 30. Główne wejście do domku zostało umieszczone pod niewielkim zadaszeniem, które tworzy uroczy ganeczek. Florencja dzięki niemu zdaje się zapraszać nas do środka. Do pomieszczeń wewnątrz domu wchodzimy przez wiatrołap, łączący wszystkie pomieszczenia – w tym projekcie zrezygnowano bowiem z komunikacji, dzięki czemu zyskano więcej miejsca na pomieszczenia użytkowe. Do ścian południowej i zachodniej przylega obszerna łazienka z miejscem na wannę. Następnie mamy tutaj miejsce na urządzenie zamkniętej kuchni z bezpośrednim przejściem do pokoju dziennego, gdzie możemy spożywać przygotowane posiłki. Ponadto pokój dzienny został połączony z jedną sypialnią, druga sypialnia natomiast, została oddzielona od reszty domu i stanowi autonomiczny pokój. Na uwagę zasługuje fakt, iż z pokoju dziennego można wyjść na taras, który od wiosny do jesieni, może stać się także jadalnią. Jeżeli zdecydujemy się na całoroczną wersję projektu domku, posiłki będzie można spożywać także w pokoju dziennym, położonym w bezpośrednim sąsiedztwie kuchni. Sam taras natomiast możemy także wykorzystać jako miejsce zabaw dla dzieci lub też urządzić tutaj specjalne miejsce do grillowania, cieszącego się od pewnego czasu ogromną popularnością. Florencja posiada niewątpliwie jedną ogromną zaletę – dwie sypialnie, które nie stanowią standardowego rozwiązania, gdy chodzi o tego typu projekty. W takim domku wygodnie mogą wypoczywać nawet cztery osoby. Okazuje się, że prosta bryła budynku, pozwala na rozmieszczenie pomieszczeń w taki sposób, by zyskać jak najwięcej miejsca. Jeżeli szukasz ekonomicznego, funkcjonalnego, prostego domku letniskowego, to zapewne warto rozważyć właśnie tę propozycję.


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - FLORENCJA dom letniskowy
Gotowy projekt domu FLORENCJA dom letniskowy rzut
0. Sypialnia 8.23m2
0. Taras 8.00m2
0. Pokój dzienny z aneksem sypialnym 18.53m2
0. Kuchnia 7.06m2
0. Wiatrołap 3.57m2
0. Łazienka 3.84m2
Gotowy projekt domu FLORENCJA dom letniskowy rzut 1
41.23 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 41.23 m2
Powierzchnia zabudowy 52.19 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 249.00 m3
Wysokość budynku 5.19 m
Minimalna szerokość działki 15.60 m
Minimalna długość działki 14.15 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - FLORENCJA dom letniskowy
Gotowy projekt domu FLORENCJA dom letniskowy elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA