Nazwa projektu

ESTELLA dom letniskowy

Projekt ESTELLA  dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt ESTELLA dom letniskowy
Charakterystyka projektu ESTELLA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł.Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu


ESTELLA - dom letniskowy

 To niezwykły domek letniskowy, przeznaczony w szczególności dla osób pragnących spędzać wiele czasu na wolnym powietrzu, ceniących sobie niezwykłą funkcjonalność rozwiązań oraz nietuzinkowe pomysły. Do domku wchodzimy przez wiatrołap i komunikację. Do ściany zachodniej domu przylega łazienka, która będzie doskonale służyć podczas wypoczynku. Za łazienką umieszczono dosyć obszerną sypialnię, stanowiącą odrębną część domu. Bezpośrednie sąsiedztwo obu tych pomieszczeń, daje duży jego mieszkańcom komfort, szczególnie wieczorem czy nocą. Ponadto znajduje się tu także obszerny pokój dzienny, gdzie można wydzielić przylegający do ściany południowej domu aneks kuchenny. Powierzchnia tego pomieszczenia pozwoli nam także wydzielić miejsce na jadalnię położoną bezpośrednio przy wyjściu na werandę. Projekt Estella proponuje bardzo ciekawe rozwiązanie, gdy chodzi o możliwość spędzana czasu na wolnym powietrzu, ponieważ z przylegającej do domu werandy, przechodzimy na specjalny, zadaszony taras. Tutaj mogą odbywać się niekończące się spotkania w dobrym towarzystwie i przy suto zastawionym stole, ponieważ ten zadaszony taras został tak pomyślany, by znalazło się tutaj miejsce także na murowany grill, z którego dym będzie odprowadzany przez zamontowany nad nim komin. Gdy ustawimy tutaj meble ogrodowe współgrające z resztą otoczenia, z pewnością nie będzie chciało się nam stąd wychodzić, szczególnie w letnie dni. Ten domek będzie strzałem w dziesiątkę nie tylko dla amatorów grillowania. Oferuje bowiem ciekawe i funkcjonalne wnętrze, które kryje w sobie wiele ciekawych rozwiązań. Estella, w zależności od komfortu, jakiego wymagają przebywające w nim osoby, będzie wygodnym rozwiązaniem dla dwojga lub też dla rodziny z kilkorgiem dzieci, jeżeli ktoś zdecyduje się na spanie w pokoju dziennym. W zależności od lokalizacji domku i wersji projektu, na który się zdecydujemy, możemy decydować kiedy i z kim spędzimy w nim czas wolny, przeznaczony na relaks.


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - ESTELLA dom letniskowy
Gotowy projekt domu ESTELLA  dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap 2.27m2
2. Komunikacja 3.03m2
3. Łazienka 4.30m2
4. Sypialnia 8.22m2
5. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 18.87m2
6. Weranda 9.67m2
7. Taras 9.73m2
Gotowy projekt domu ESTELLA  dom letniskowy rzut 1
39.69 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 39.69 m2
Powierzchnia zabudowy 46.98 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 165.00 m3
Wysokość budynku 5.20 m
Minimalna szerokość działki 16.75 m
Minimalna długość działki 15.10 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - ESTELLA dom letniskowy
Gotowy projekt domu ESTELLA  dom letniskowy elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA