Nazwa projektu

BOGOTA dom letniskowy

Projekt BOGOTA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt BOGOTA dom letniskowy
Charakterystyka projektu BOGOTA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu


BOGOTA - dom letniskowy

Projekt Bogota to niezwykle ciepła propozycja, urzekająca z zewnątrz drewnianymi wykończeniami na granicy między dachem a ścianami zewnętrznymi budynku. Ten domek letniskowy (dostępny także w wersji całorocznej) stanowi dobre rozwiązane dla osób nastawiających się przede wszystkim na spędzanie czasu na wolnym powietrzu, ponieważ przewidziano tutaj miejsce na obszerną werandę, z której można wyjść do ogrodu. Stanowi ona ciekawą ozdobę całego obiektu, ponieważ pomiędzy balustradą wokół niej a dachem poprowadzono drewniane wsparcia, pełniące rolę filarów. Z werandy można bezpośrednio wejść do pomieszczenia gospodarczego, co okaże się bardzo wygodnym rozwiązaniem, podczas wykonywania prac ogrodowych – będziemy mieli, bowiem przechowywane tam narzędzia i sprzęty, zawsze pod ręką. Wejście do domu zostało umieszczone pomiędzy dwoma niewysokimi murkami, co dodaje elewacji frontowej domu wiele uroku. W środku, przez wiatrołap i komunikację, możemy wejść do jednego z trzech pomieszczeń (nie licząc już werandy oraz pomieszczenia gospodarczego). Gdy już wejdziemy, po prawej stronie mamy pokój, w którym możemy urządzić sypialnię, ponieważ to miejsce jest oddzielone od pozostałych pomieszczeń w domu. Po lewej stronie natomiast przewidziano miejsce na łazienkę. Najwięcej miejsca zajmuje jednak pokój dzienny z aneksem kuchennym, który możemy podzielić na dwie zasadnicze części – pierwszą – typowo wypoczynkową, drugą – poświęconą na przygotowywanie i spożywanie posiłków. Właśnie w drugiej części, możemy wydzielić miejsce na rodzinny stół sąsiadujący z wyjściem na werandę. Czy ten projekt zaspokoi Twoje potrzeby?


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - BOGOTA dom letniskowy
Gotowy projekt domu BOGOTA dom letniskowy rzut
0. Weranda 12.03m2
0. Pom. gospodarcze 6.86m2
0. Sypialnia 8.37m2
0. Łazienka 4.69m2
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 21.10m2
0. Wiatrołap 2.41m2
0. Komunikacja 2.33m2
Gotowy projekt domu BOGOTA dom letniskowy rzut 1
Gotowy projekt domu BOGOTA dom letniskowy rzut 2
45.76 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 45.76 m2
Powierzchnia zabudowy 57.79 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 284.00 m3
Wysokość budynku 5.00 m
Minimalna szerokość działki 16.90 m
Minimalna długość działki 15.50 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - BOGOTA dom letniskowy
Gotowy projekt domu BOGOTA dom letniskowy elewacja