Nazwa projektu

BAZYLEA dom letniskowy

Projekt BAZYLEA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt BAZYLEA dom letniskowy
Charakterystyka projektu BAZYLEA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900złRóżnice między wersją letniskową a całoroczną domu


BAZYLEA - dom letniskowy.

To przepiękny, przyjazny i pełen ciepła domek wypoczynkowy. To miejsce, w którym chciałoby się spędzać wszystkie wolne dni od wiosny aż do jesieni, a nawet dłużej, bo domek wyposażony jest w kominek, dzięki któremu nawet zimne późnojesienne wieczory nie zniechęcą jego bywalców. Ciepły żółty kolor elewacji w połączeniu z czerwienią dachówki i miękkimi brązami drewnianych elementów (okiennice, podbicia dachu i słupki podtrzymujące dach) sprawiają, że domek kusi niepowtarzalnym urokiem. Wakacyjno-weekendową atmosferę tego miejsca podkreśla piękna, stylowa weranda z zewnętrznym kominkiem i miejscem na duży stół, przy którym miło zasiąść w gronie rodzinny czy dobrych przyjaciół. Wnętrze domku także obiecuje udany wypoczynek. Głównym pomieszczeniem jest tu sporych rozmiarów pokój dzienny z kominkiem, aneksem kuchennym, kącikiem wypoczynkowym i wyjściem na werandę. Pozostałe pomieszczenia to sypialnia, łazienka i wiatrołap.


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - BAZYLEA dom letniskowy
Gotowy projekt domu BAZYLEA dom letniskowy rzut
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 19.70m2
0. Weranda 19.25m2
0. Komunikacja 1.63m2
0. Sypialnia 7.69m2
0. Łazienka 4.33m2
0. Wiatrołap 2.26m2
Gotowy projekt domu BAZYLEA dom letniskowy rzut 1
35.61 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 35.61 m2
Powierzchnia zabudowy 45.50 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 262.19 m3
Wysokość budynku 5.28 m
Minimalna szerokość działki 16.30 m
Minimalna długość działki 15.00 m
Kąt dachu 38o
Elewacja - BAZYLEA dom letniskowy
Gotowy projekt domu BAZYLEA dom letniskowy elewacja