Nazwa projektu

LA LORA dom letniskowy

Projekt LA LORA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt LA LORA dom letniskowy
Charakterystyka projektu LA LORA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu


LA LORA - małe jest piękne chciałoby się powiedzieć na widok tego zgrabnego domku. Idealne proporcje, niewielkie rozmiary, przyjazna sylwetka La Lora z pewnością budzi zaufanie. Znakomicie spisuje w roli całorocznego gniazdka dla niewielkiej rodziny, ale równie dobrze może być traktowany jako letniskowa "odskocznia". Dom jest wyjątkowy także ze względu na starannie dobrana kolorystykę ciepły beż elewacji, równie ciepły brąz drewnianych wykończeń oraz miękkie szarości dachówki, kamiennych podmurówek, schodków i efektownego komina tworzą oryginalną kompozycję estetyczną.

Małe jest nie tylko piękne, a w dodatku i przytulne. Wnętrze domu kryje wszystko, co potrzebne, by mieszkać komfortowo i wygodnie. Przestronny pokój dzienny, z którego przez niewielki taras można wyjść prosto do ogrodu, obiecuje spokojny relaks, a połączona z kuchnią jadalnia to miejsce, które ma szanse stać się sercem rodzinnego ogniska, skupiając domowników przy wspólnych posiłkach. Oprócz sypialni i łazienki znalazło się również miejsce na niewielką garderobę.

Zobacz projekt La Lora 2 z obszerną werandą i grillo-wędzarnikiem.

Elementy drewniane gięte-klejone może wykonać dla Państwa firma Jagram-Pro


 Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - LA LORA dom letniskowy
Gotowy projekt domu LA LORA dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap z garderobą 4.22m2
2. Komunikacja 2.37m2
3. Kuchnia z aneksem jadalnym 9.54m2
4. Sypialnia 8.63m2
5. Pokój dzienny 14.65m2
6. Łazienka 6.97m2
Gotowy projekt domu LA LORA dom letniskowy rzut 1
Gotowy projekt domu LA LORA dom letniskowy rzut 2
46.38 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 46.38 m2
Powierzchnia zabudowy 60.58 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 295.00 m3
Wysokość budynku 6.02 m
Minimalna szerokość działki 17.26 m
Minimalna długość działki 15.12 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - LA LORA dom letniskowy
Gotowy projekt domu LA LORA dom letniskowy elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA