Nazwa projektu

AROSA dom letniskowy

Projekt AROSA dom letniskowy wizualizacja 1
Opis - projekt AROSA dom letniskowy
Charakterystyka projektu AROSA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu

AROSA - dom letniskowy

Jest niewielkim, ale i zarazem nietuzinkowym, parterowym domkiem letniskowym. Może także stać się budowlą całoroczną, zaspokajającą potrzeby jednej rodziny. Z zewnątrz domek przykuwa uwagę ciekawą werandą, na której możemy spędzić mile czas, korzystając z pięknej pogody i uroków miejsca, w którym zdecydujemy się wznieść Arosę. Na uwagę zasługuje fakt, iż wejście do domu zostało niejako oddzielone od części wypoczynkowej gustowną ścianką. Niewątpliwą zaletą tego domku są drewniane wykończenia, nadające mu szczególnie ciepłego wyglądu. Wejście główne prowadzi nas przez wiatrołap, do komunikacji, skąd możemy skierować nasze kroki do dowolnego pomieszczenia domu. W projekcie przewidziano miejsce na dwie intymne, sąsiadujące ze sobą sypialnie, oddzielone od pozostałych pomieszczeń. W samym centrum domku umieszczona została funkcjonalna łazienka. Taka lokalizacja sprzyja korzystaniu z niej, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Pokój dzienny z kolei może stać się jednocześnie jadalnią, ponieważ został umiejętnie połączony z miejscem przeznaczonym na aneks kuchenny. Co ciekawe, z tego pomieszczenia możemy wyjść na obszerny taras i tam spożywać posiłki. Zastosowany układ pomieszczeń, okaże się zapewne bardzo funkcjonalny, kiedy urządzimy grilla czy innego rodzaju fetę podczas letniego wypoczynku. Czyż ten projekt nie jest wart uwagi?

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - AROSA dom letniskowy
Gotowy projekt domu AROSA dom letniskowy rzut
0. Weranda 8.93m2
0. Łazienka 4.44m2
0. Wiatrołap 2.57m2
0. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 16.81m2
0. Sypialnia 6.13m2
0. Sypialnia 7.55m2
0. Komunikacja 3.24m2
40.74 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 40.74 m2
Powierzchnia zabudowy 53.65 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 272.22 m3
Wysokość budynku 5.22 m
Minimalna szerokość działki 15.50 m
Minimalna długość działki 15.78 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - AROSA dom letniskowy
Gotowy projekt domu AROSA dom letniskowy elewacja