z82
Nazwa projektuProjekt Z82 to kolejny świetny pomysł dla zwolenników pomieszczeń na jednym poziomie. Od frontu posiada wysunięty garaż dwustanowiskowy. Projekt sprawdzi się na podłużnej działce. Elementy takie jak duży zadaszony podcień, niska rozłożysta bryła oraz dekoracyjne okładziny kamienne dodają niewątpliwie uroku i klimatu. Wejście do domu zostało efektownie zaakcentowane przedłużeniem połaci dachu na słupku. Po prawej stronie sieni usytuowana jest duża garderoba, przez którą przechodzimy do garażu i pomieszczenia gospodarczego zaprojektowanego na tyłach domu.
Pomieszczenie gospodarcze posiada wyjście na zadaszony podcień i do ogrodu. Może być ono wykorzystywane jako magazynek na drzewo, narzędzia ogrodnicze, schowek na rowery, zależnie od potrzeb właścicieli. Z sieni na wprost przechodzi się do holu, z którego można udać się do poszczególnych pomieszczeń. Przestrzeń holu została zaaranżowana poprzez fantazyjną ozdobę ściany, po to, by skrócić optycznie podłużną formę domu. Miejsce to można wykorzystać np. jako ekspozycję pamiątek, rzeźb lub domową biblioteczkę. Aby zapewnić dopływ światła do holu oraz jako dodatkowy element wystroju, w pokojach po prawej stronie korytarza przewidziano suwane i częściowo transparentne drzwi.
Symetrycznie po obu stronach pokoi znajdują się łazienki wyposażone w wannę, prysznic, WC, bidet i umywalkę. Na wprost holu znajduje się mały korytarz prowadzący do dwóch sypialni. Jedna z nich została wyposażona we własną garderobę, obie zaś mają wyjścia przez duże balkonowe drzwi na zadaszony taras i do ogrodu, gdzie można się swobodnie zrelaksować. Z holu na lewo przechodzi się do wyjątkowo dużego i widnego salonu z kominkiem. Przestrzeń salonu umożliwia umieszczenie kompleksu jadalnego i aneksu telewizyjnego.
Granice salonu i kuchni definiuje posadzka. Ponadto kuchnię od salonu częściowo oddziela półścianka zakończona stolikiem z krzesłami. Kuchnia posiada spiżarkę i miejsce na dużą lodówkę. Witrynę z naczyniami można umieścić w części jadalnej. Projekt ten, to rzadki przykład domu z czterema wygodnymi pokojami oraz bardzo dużym salonem. Dużą zaletą jest pozostawiona użytkownikowi swoboda w indywidualnej aranżacji wnętrz.
Prosta i przemyślana konstrukcja budynku - jedna główna ściana nośna - pozwala na przestawienie pozostałych ścian działowych według potrzeb użytkowników (istnieje możliwość powiększenia salonu poprzez likwidację jednego pokoju i wykonanie niezależnego wyjścia na zadaszony taras). Aby uzyskać dostęp do dodatkowej przestrzeni na poddaszu, przewidziano wykonanie klatki schodowej centralnie w holu, opcję tą w razie potrzeby można wykorzystać w przyszłości.Duże okna, widne i obszerne pomieszczenia oraz poczucie przestrzeni wpływają na komfort użytkowania oraz pozytywny nastrój mieszkańców tego domu.
WARIANTY PROJEKTU:
Możliwy wariant bez garażu
Możliwy wariant z garażem jednostanowiskowym
Możliwość zastąpienia garażu dodatkowym pokojem
lustro
Propozycje rozwiązań materiałowych:
ściany: murowane (ceramika, gazobeton)
strop: gęstożebrowy typu teriva
dach: blacho-dachówka
Zapytaj naszego konsultanta
![]() | ![]() | ![]() |
| Darmowa przesyłka | Zwrot lub wymiana | Zgoda na zmiany |
| Najniższa cena i najszybsza przesyłka | ||
Projekt można zamówić przez stronę WybieramyDom.pl , w tym celu należy 'kliknąć' w ikonkę "KUP TERAZ", a następnie wypełnić formularz i wysłać zamówienie.
Po wypełnieniu formularza na adres e-mail wysyłany jest link, który należy aktywować. Wówczas otrzymują Państwo mail potwierdzający złożenie zamówienia.
Zamówienia projektów w serwisie www.WybieramyDom.pl można składać całą dobę.
2. Koszty wysyłki
- przy odbiorze/ Kurier (0zł)
- przelew na konto/ Kurier (0zł)
3. Forma płatności
- przelew na konto
- pobranie
4. Czas oczekiwania
Od momentu potwierdzenia zamówienia projekt dostarczamy zwykle w ciągu 3-5 dni roboczych, przesyłką kurierską (zależnie od "sezonowego" obciążenia ).
Projekty oznaczone jako NOWOŚĆ w ofercie dostępne są zwykle w terminie 15-20 dni roboczych od momentu zamówienia. Dokładny termin zostanie ustalony indywidualnie. Jeżeli zamówiony wariant projektu będzie wymagał weryfikacji pod kątem aktualnych norm architektonicznych - skontaktujemy się aby potwierdzić i ustalić termin wydania indywidualnie. Zależy nam aby otrzymali Państwo dobry, aktualny projekt i aby jakość naszych opracowań nie przysparzała żadnych problemów podczas realizacji.
5. Zawartość projektu
W skład każdego projektu architektoniczno - budowlanego wchodzą trzy części :
1) CZĘŚĆ ARCHITEKTONICZNA
2) CZĘŚĆ KONSTRUKCYJNA,
3) CZĘŚĆ INSTALACYJNA Każda z części składa się z opisu technicznego oraz rysunków.
Komplet dokumentacji stanowią 4 egz. projektu z naniesionymi danymi inwestora i działki. Projekt autoryzowany jest przez uprawnionych projektantów (należących do izb zawodowych) i po adaptacji budynku do działki - służy jako podstawa do uzyskania pozwolenia na budowę.
6. Zmiany w projekcie
Pracownia wyraża bezpłatną pisemną zgodę na wprowadzenie zmian do projektu. Zmiany można wykonać we własnym zakresie. Wprowadza je np. architekt adaptujący projekt do działki.
7. Zasady zwrotu lub wymiany w projektu
W przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki:
- 0% * - w przypadku wariantu podstawowego
- 15% * - w przypadku podwariantu
Po 14 dniach do 6 miesięcy od dnia realizacji zamówienia:
- 30% *- w przypadku wariantu podstawowego
- 50% *- w przypadku podwariantu
Możliwość zwrotu dotyczy projektów, które nie zostały w żaden sposób naruszone, zapisane, skopiowane i nie noszą śladów zniszczenia i rozmontowywania dokumentacji. Zwrot nie dotyczy także projektów i koncepcji do których wprowadzono zmiany na życzenie klienta.
*Opłata manipulacyjna naliczana procentowo od ceny zakupionego projektu. Podstawą do dokonania zwrotu jest posiadanie dowodu zakupu: paragon/faktura, i odesłanie nam go wraz z formularzem pobranym ze strony internetowej.
8. Kosztorysy
Orientacyjne kosztorysy oraz zestawienia materiałów do niektórych projektów udostępniamy bezpłatnie. Możliwe jest zlecenie wyceny kosztorysowej, cena zależna jest od wielkości projektu: 179zł, 249zł oraz 299 zł.
Załóż klan dla tego projektu
Zadaj pytanie pracowni












