Nazwa projektu

BELLUNO

Projekt BELLUNO wizualizacja 1
Opis - projekt BELLUNO
Charakterystyka projektu BELLUNO BELLUNO - już na pierwszy rzut oka, domek Belluno zaprasza, by w nim zamieszkać. Z zewnątrz prezentuje się bardzo zgrabnie.

W projekcie przewidziano możliwość adaptacji kotłowni na węgiel. Elewacja frontowa przyciąga wzrok niezwykle czarującym, zadaszonym ganeczkiem. Tuż za nim znajduje się wjazd do jednostanowiskowego garażu. Dom został podzielony na strefę dzienną (parter) i nocną (poddasze). W projekcie Belluno wchodzimy przez wiatrołap, z którego możemy bezpośrednio udać się do garderoby (na prawo) albo do kotłowni (na lewo). Następnie mamy hall, prowadzący nas do pozostałych pomieszczeń parteru. Tutaj przewidziano miejsce na dwa przestrzenne pomieszczenia: kuchnię, w której możemy wydzielić część jadalną oraz pokój dzienny. Z obu tych pomieszczeń, możemy przejść na taras, który został usytuowany z tyłu domu, więc stanowi spokojną przystań po ciężkim dniu pracy. Ponadto na parterze mamy także miejsce na urządzenie niewielkiej toalety. Na poddaszu natomiast rozmieszczono pomieszczenia w bardzo funkcjonalny sposób. Każdy, z trzech pokoi, posiada bowiem własne wejście z komunikacji. W zależności od prowadzonego przez nas stylu życia, możemy urządzić tu sypialnię dla gospodarzy oraz dwa pokoje dziecinne. Dla osób nie posiadających dzieci, obok sypialni, można urządzić gabinety, pokoje gościnne, miejsce do ćwiczeń fizycznych, czy pokój muzyczny. Pokoje umieszczone w projekcie przy zachodniej ścianie budynku, zostały wyposażone w niezwykle rzadkie, półokrągłe okna. Ponadto na poddaszu przewidziano także miejsce na urządzenie niezwykle obszernej łazienki. Ten niepodpiwniczony domek, zaspokoi z pewnością całkowicie potrzeby czteroosobowej rodziny lub osób potrzebujących wielu pomieszczeń użytkowych. Nie możemy zapominać, że doskonałym wykończeniem, współgrającym z całością projektu, powinien być ogród, którego piękno podziwiać będziemy mogli podziwiać odpoczywając spokojnie na tarasie. Projekt Belluno stanowi zatem niezwykle interesującą propozycję, dla osób potrzebujących przytulnego domku jednorodzinnego.

Elementy drewniane gięte-klejone może wykonać dla Państwa firma Jagram-Pro


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - BELLUNO
Gotowy projekt domu BELLUNO rzut
0. Garaż 19.95m2
0. Hall 8.80m2
0. Pokój dzienny 18.54m2
0. Wc 2.08m2
0. Kotłownia 7.50m2
0. Wiatrołap 4.76m2
0. Kuchnia z aneksem jadalnym 17.16m2
0. Garderoba 3.30m2
Gotowy projekt domu BELLUNO rzut 1
0. Pokój 10.52m2
0. Pokój 12.36m2
0. Sypialnia 11.75m2
0. Łazienka 7.78m2
0. Komunikacja 5.40m2
Gotowy projekt domu BELLUNO rzut 2
Gotowy projekt domu BELLUNO rzut 3
109.95 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 109.95 m2
Powierzchnia zabudowy 104.94 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Z użytkowym poddaszem
Kubatura 626.00 m3
Szerokość budynku 10.00 m
Wysokość budynku 8.35 m
Minimalna szerokość działki 20.55 m
Minimalna długość działki 18.90 m
Kąt dachu 43o
Elewacja - BELLUNO
Gotowy projekt domu BELLUNO elewacja