Nazwa projektu

MARBELLA

Projekt MARBELLA wizualizacja 1
Opis - projekt MARBELLA
Charakterystyka projektu MARBELLA MARBELLA - to niewielki domek jednorodzinny, niepodpiwniczony, ale posiadający możliwość adaptacji kotłowni na węgiel.

Elewacja frontowa odznacza się zapraszającym do wewnątrz ganeczkiem, tył domu natomiast zachwyca niewielkim ryzalitem, zakończonym uroczym tarasem. Elewacje boczne oraz ryzalit można wykończyć uroczymi łukami z wygiętego drewna umieszczonymi pomiędzy zakończeniem dachu a ścianami domu. Prosta bryła budowli, kąt nachylenia dachu 30°, gwarantują niezwykłą funkcjonalność domu. Gdy już przejdziemy przez uroczy ganeczek, znajdziemy się wewnątrz domu. Tutaj – bezpośrednio z wiatrołapu, będącego pierwszym pomieszczeniem, z jakim się zetkniemy, możemy przejść do kotłowni, obok której znajduje się wc. Z wiatrołapu można przejść także do hallu, łączącego pozostałe pomieszczenia domu. Do ściany południowo-zachodniej przylega tutaj obszerna łazienka, gdzie można umieścić obszerną wannę, a także kabinę prysznicową. Obok łazienki przewidziano miejsce na kuchnię z aneksem jadalnym. Po przeciwległej stronie domu umieszczono sypialnię oraz pokój, w którym w zależności od potrzeb można stworzyć sobie wygodny gabinet lub urządzić pokój dla dziecka. Sercem całego domu będzie zapewne, przylegający do ściany północnej, obszerny pokój dzienny, z którego można wyjść na taras. Pomieszczenia zostały tak rozłożone, by żadne nie było pomieszczeniem przechodnim. Ten domek jest wygodnym rozwiązaniem dla małżeństwa z jednym dzieckiem lub dla osób pragnących własnego domu, przy zminimalizowanych kosztach budowy i eksploatacji. Projekt Marbella to nie tylko przemyślane i ekonomiczne rozwiązanie, ale także urok i szyk. Dom nie ma dużej powierzchni, ale dzięki temu będzie niedrogi w utrzymaniu.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Dodatkowe materiały do pobrania:
Rzuty - MARBELLA
Gotowy projekt domu MARBELLA rzut
0. Pokój 12.98m2
0. Hall 10.04m2
0. Wiatrołap 3.93m2
0. Wc 1.76m2
0. Kuchnia z aneksem jadalnym 11.88m2
0. Kotłownia 3.11m2
0. Łazienka 6.78m2
0. Sypialnia 12.26m2
0. Pokój dzienny 17.53m2
Gotowy projekt domu MARBELLA rzut 1
Gotowy projekt domu MARBELLA rzut 2
77.16 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 77.16 m2
Powierzchnia zabudowy 107.45 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 562.66 m3
Szerokość budynku 10.20 m
Wysokość budynku 6.24 m
Minimalna szerokość działki 20.00 m
Minimalna długość działki 19.04 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - MARBELLA
Gotowy projekt domu MARBELLA elewacja