Nazwa projektu

LIMA dom letniskowy z poddaszem

Projekt LIMA dom letniskowy z poddaszem wizualizacja 1
Opis - projekt LIMA dom letniskowy z poddaszem
Charakterystyka projektu LIMA dom letniskowy z poddaszem Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 2000zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu


LIMA - domek letniskowy
Lima jest dostępny także w wersji całorocznej. Budynek nie jest podpiwniczony, ale jego atutem jest zapewne fakt, iż posiada poddasze. Wejście zostało umieszczone w niewielkim pseudoryzalicie, tworzącym dodatkową przestrzeń wewnątrz domu. Elewacja boczna lewa została rozbudowana o zadaszony taras – miejsce szczególnie ważne, gdy potrzebujemy wypoczynku na świeżym powietrzu. Do domu wchodzimy przez, umieszczony we wspomnianym pseudoryzalicie, wiatrołap, w którym można urządzić schowek na zbędne wewnątrz sprzęty. Następnie przechodzimy do komunikacji, z której możemy się udać w dowolne miejsce parteru. Od strony południowo-wschodniej domu mamy łazienkę z miejscem na wannę. Kolejnym pomieszczeniem w tej części domu jest, oddzielona od reszty pomieszczeń, kuchnia. Z komunikacji można także przejść do obszernego pokoju dziennego, gdzie dodatkowo został wydzielony aneks sypialny. Tutaj także zostało przewidziane wyjście na obszerny taras z wyjściem do ogrodu. Poddasze natomiast to ciekawa kombinacja niezwykle funkcjonalnych pomieszczeń. Przewidziano tutaj miejsce na obszerną sypialnię, której okna wychodzą na zachód. Po przeciwnej stronie zaprojektowano mniejszy pokój, który możemy zaadaptować w dowolny sposób – przeznaczając go na kolejną sypialnię, czy też zaciszne miejsce pracy. Mamy tutaj jeszcze pomieszczenie gospodarcze, przydatne w każdym domku letniskowym. Umieszczenie go na piętrze, może pomóc w chronieniu przed złodziejami przechowywanego tu sprzętu. Projekt Lima jest rozwiązaniem całkowicie satysfakcjonującym dla kilkuosobowej rodziny, pragnącej wygodnego domku letniskowego.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - LIMA dom letniskowy z poddaszem
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy z poddaszem rzut
0. Weranda 14.85m2
0. Pokój dzienny z aneksem sypialnym 16.74m2
0. Kuchnia 7.22m2
0. Wiatrołap 3.00m2
0. Komunikacja 4.35m2
0. Łazienka 3.69m2
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy z poddaszem rzut 1
0. Sypialnia 8.24m2
0. Pokój 6.14m2
0. Pom. gospodarcze 1.14m2
0. Komunikacja 1.90m2
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy z poddaszem rzut 2
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy z poddaszem rzut 3
56.17 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 56.17 m2
Powierzchnia zabudowy 61.35 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Z użytkowym poddaszem
Kubatura 306.00 m3
Wysokość budynku 7.11 m
Minimalna szerokość działki 15.65 m
Minimalna długość działki 15.45 m
Kąt dachu 43o
Elewacja - LIMA dom letniskowy z poddaszem
Gotowy projekt domu LIMA dom letniskowy z poddaszem elewacja