Nazwa projektu

Dom z widokiem 5

Projekt Dom z widokiem 5 wizualizacja 1
Opis - projekt Dom z widokiem 5
Charakterystyka projektu Dom z widokiem 5

Dom z widokiem 5 to nowość z cieszącej się popularnością serii projektów „Dom z widokiem”, najmniejszy wariant tego projektu.

Dom przy niewielkiej powierzchni i umiarkowanych kosztach budowy zawiera większość elementów i detali architektonicznych pierwotnego projektu, a jednocześnie ma wygodne i funkcjonalne wnętrze. Dom z widokiem 5 to budynek piętrowy, przykryty wielospadowym dachem. Jego główna bryła ma dach kopertowy. Do rdzenia domu dobudowano fragment piętrowy, oraz kilka parterowych części : nad garażem, kuchnią czy nad zadaszeniem tarasu. Całość sylwetki domu to jest atrakcyjna i nowoczesna, ozdobiona ciekawymi detalami, kamiennymi okładzinami ścian i dużymi przeszkleniami otwierającymi wnętrze na ogród. Wejście do domu zaakcentowano narożnym podcieniem i szerokimi drzwiami z naświetlami. Narożne okno kuchenne daje szeroki widok na podjazd i wejście na działkę. Elewacja ogrodowa to przede wszystkim piękne narożne okna salonu i sypialni rodziców powyżej, oraz praktyczne zadaszenie nad częścią tarasu. Wnętrze : na parter wchodzimy przez przestronny przedsionek z szatnią i przejściem do garażu, oraz kotłowni, wprost do holu otwierającego się na salon i reprezentacyjne schody. Kuchnia ze spiżarką znajduje się blisko wejścia. Salon z wydzielonym aneksem jadalnym otwiera dom na otaczający go taras. Na parterze znajduje się jeszcze dodatkowy pokój - np. gabinet. Na piętrze mamy trzy sypialnie i dwie łazienki oraz pralnię. Sypialnie dzieci mają wbudowane szafy. Sypialnia rodziców to osobny apartament z własną łazienką i garderobą, oraz pięknym widokiem na ogród. Dom z widokiem 5 jest zgrabny i praktyczny - jest spełnieniem marzeń o podmiejskiej wilii dla Inwestorów, którzy nie planują wydać na nią dużych pieniędzy, lub nie dysponują zbyt wielką działką. Dom jest energooszczędny, dość prosty i niedrogi w budowie. Bardzo łatwo można przystosować projekt do standardu NF40. Zapraszamy.

Rzuty - Dom z widokiem 5
146.25 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 146.25 m2
Powierzchnia netto 151.52 m2
Powierzchnia całkowita 234.14 m2
Powierzchnia zabudowy 136.18 m2
Powierzchnia garażu 21.60 m2
Garaż brak danych
Piwnica Nie
Kondygnacje Piętrowy
Kubatura 802.00 m3
Szerokość budynku 16.04 m
Długość budynku 11.34 m
Wysokość budynku 8.00 m
Minimalna szerokość działki 24.34 m
Minimalna długość działki 19.34 m
Kąt dachu 23o
Powierzchnia dachu 224.90 m2
Koszt budowy stan surowy 162 813,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 239 165,00 zł
Elewacja - Dom z widokiem 5
Gotowy projekt domu Dom z widokiem 5 elewacja Gotowy projekt domu Dom z widokiem 5 elewacja Gotowy projekt domu Dom z widokiem 5 elewacja Gotowy projekt domu Dom z widokiem 5 elewacja