Nazwa projektu

RIWIERA

Projekt RIWIERA  wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt RIWIERA
Charakterystyka projektu RIWIERA
"Riwiera" - dom jednorodzinny parterowy

Dom mieszkalny, 3 pokojowy, kuchnia, łazienka, ze spiżarnią, kotłownią i tarasem/altaną.
Projekt nowoczesnego parterowego domu, który znakomicie nadaje się jako dom od młodości aż po słoneczną jesień życia.
Dwuspadowy dach oraz zwartość bryły sprawia, że mamy do czynienia z budynkiem, którego postawienie nie będzie bardzo kosztowne. Riwiera, jak sama nazwa wskazuje to dom do wypoczynku, tej funkcji sprzyja taras oraz znajdujący się tuż przed nim wyprowadzenie wody. W tym miejscu może znajdować się prysznic lub a także kaskada, fontanna a może basen. W przypadku budowy domu, a więc realizacji marzeń - warto spełnić nawet najbardziej skryte pragnienia. Wszak dom buduje się zwykle jeden na całe życie. 

Od Wejścia usytuowano wiatrołap mz garderobą. Dalej do pięknych wnętrz wiedzie nas komunikacja. Wtedy to naszym oczom ukaże się pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnym. Duża łazienka pomieści wannę i pysznic. Na ścianie wschodnie znajduje się część nocna. Tworzą ją dwa pokoje, sypialnia i pokój dziecięcy. Od części dziennej można przejść na obszerny taras, który można wyposażyć w uroczy komplet wypoczynkowy, na tej przestrzeni znajduje się też grillowędzarnik. Obok kuchni usytuowano drzwi do części gospodarczej, pierwsze pomieszczenie w tej części można przeznaczyć na pomieszczenie techniczne, spiżarnię. Tuż za nią zaprojektowano kotłownię.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - RIWIERA
Gotowy projekt domu RIWIERA  rzut
1. Wiatrołap 3.80m2
2. Komunikacja 4.61m2
3. Pokój dzienny 17.47m2
4. Kuchnia z aneksem jadalnym 7.19m2
5. Łazienka 6.45m2
6. Pokój 10.82m2
7. Sypialnia 9.84m2
8. Spiżarnia 5.25m2
9. Kotłownia 9.93m2
10. Skład na drewno 2.00m2
11. Weranda / Taras 15.98m2
65.43 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 65.43 m2
Powierzchnia zabudowy 103.89 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 555.70 m3
Wysokość budynku 5.89 m
Minimalna szerokość działki 19.04 m
Minimalna długość działki 22.34 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - RIWIERA
Gotowy projekt domu RIWIERA  elewacja