Nazwa projektu

KL2 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy

Projekt KL2 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt KL2 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy
Charakterystyka projektu KL2 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy
KL2 kuchnia letnia ze spiżarnią, WC, składem na drewno i werandą

W przypadku ubiegania się o pozwolenie na budowę projekt nosi nazwą budynku gospodarczego.  W części opisowej projektu znajduje się pomieszczenie gospodarcze z funkcjami aneksu kuchennego.  


Drugi projekt kuchni letniej naszego autorstwa to propozycja kompleksowa. Oprócz biesiadziska ogrodowego znajdziemy w nim spiżarnię, skład na drewno oraz, co niezwykle ważne - toaletę. Obszerna weranda pomieści wszystkich Twoich gości. W doborowym towarzystwie będziesz mógł się w pełni cieszyć urokami imprezy pod chmurką a gdy tylko zechcesz możesz przenieść się do wnętrza. Kuchnia letnia to znakomita alternatywa dla organizacji imprez rodzinnych w restauracjach, z kuchnią zaoszczędzisz i co istotne już nie musisz się martwić się o brak miejsca w salonie.


Teraz kuchnia letnia z werandą i biesiadziskiem to Twój nowy salon, który angażuje znacznie mniej sił do przygotowania go na wizytę gości. Wszystko masz na miejscu. Koniec z uciążliwym sprzątaniem całego domu i szorowaniem łazienek przed i po wizycie gości. Po skończonej imprezie idziesz spać a porządek w kuchni zrobisz w mig - dopiero, gdy wypoczniesz. Jak Wam się podoba?


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznej instalacji elektrycznej i sanitarnej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - KL2 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy
Gotowy projekt domu KL2 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy rzut
1. Biesiadzisko ogrodowe 19.74m2
2. Spiżarnia 1.39m2
3. WC 2.08m2
4. Skład na drewno 2.07m2
5. Weranda 17.86m2
25.28 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 25.28 m2
Powierzchnia zabudowy 31.34 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 109.00 m3
Wysokość budynku 3.82 m
Minimalna szerokość działki 15.70 m
Minimalna długość działki 12.75 m
Kąt dachu 15o
Elewacja - KL2 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy
Gotowy projekt domu KL2 Kuchnia letnia / Bud. gospodarczy elewacja