Nazwa projektu

KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy

Projekt KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy
Charakterystyka projektu KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy
KL1 kuchnia letnia

W przypadku ubiegania się o pozwolenie na budowę projekt nosi nazwą budynku gospodarczego.  W części opisowej projektu znajduje się pomieszczenie gospodarcze z funkcjami aneksu kuchennego.

Kuchnia letnia to rozwiązanie dla miłośników posiłków i imprez na świeżym powietrzu, którzy cenią sobie komfort wypoczynku. Możesz mieć pewność, że w kuchni letniej nie zmokniesz, nie dostaniesz udaru słonecznego, nie przewieje Cię, ani nie czekają na Ciebie i na Twoich bliskich inne niespodzianki, z którymi dotąd musiałeś liczyć się organizując piknik lub obiad, czy spotkanie w ogrodzie.


Z dachem nad głową i w razie potrzeby zamykaną przestrzenią wokół stołu wszystkie niebezpieczeństwa nie są już groźne. Na wnętrze kuchni letniej składa się pomieszczenia nazwane biesiadziskiem ogrodowym. Jak nazwa wskazuje jest to miejsce do wspólnego celebrowania posiłków orazystkich małych i dużych okazji do świętowania. Aneks kuchenny będący podstawowym wyposażeniem każdej kuchni umożliwia serwowanie najświeższych posiłków.


Bliskość rabat z owocami i warzywami na Twojej działce daje Ci nieograniczone możliwości tworzenia kombinacji kulinarnych i zaskakiwania swoich gości. Przeszklone drzwi balkonowe są udogodnieniem pozwalającym Ci na cieszenie się piękną pogodą. W sytuacji, gdy zbiera się na deszcz lub przeszkadzają Ci owady. Zamykasz pomieszczenie i możesz kontynuować biesiadę w sprzyjających dobrej zabawie warunkach. Co najważniejsze, nie musisz już obawiać się, że strzaskasz naczynia, znosząc je do kuchni. Przecież wszystko masz na miejscu, bliskość zlewu lub zmywarki jest tak niewielka, że i to ryzyko możesz wyeliminować.


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznej instalacji elektrycznej i sanitarnej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy
Gotowy projekt domu KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy rzut
1. Biesiadzisko ogrodowe 19.65m2
2. Taras 17.92m2
Gotowy projekt domu KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy rzut 1
Gotowy projekt domu KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy rzut 2
19.65 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 19.65 m2
Powierzchnia zabudowy 24.03 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 73.57 m3
Wysokość budynku 3.61 m
Minimalna szerokość działki 11.38 m
Minimalna długość działki 12.74 m
Kąt dachu 3o
Elewacja - KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy
Gotowy projekt domu KL1 Kuchnia letnia / Bud. Gospodarczy elewacja