Nazwa projektu

AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym

Projekt AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym
Charakterystyka projektu AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym AVALON - dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym.

Zobacz projekt AVALON w wersji szkieletowej.

Nowoczesność i tradycja - tak można w dwóch słowach opisać dom o nazwie Avalon. Dwuspadowy dach to rozwiązanie ekonomiczne i stylowe zarazem. W Avalonie jego kąt nachylenia to 40 stopni, co oznacza, że z pewnością znakomicie będzie spełniał swoje zadania. Dom wzniesiony jest na planie prostokąta, uwagę zwraca proporcjonalność bryły oraz ciekawe zdobienia i wykończenia. Odeskowania pod dachem i wokół okien, zabudowana weranda oraz taras z upiększającymi je drewnianymi żaluzjami to nowoczesne rozwiązania nadające charakteru całemu budynkowi. Wnętrza zachwycają przemyślanymi rozwiązaniami oraz odpowiednio dopasowanymi wymiarami pomieszczeń. Wejście znajduje się od południa, a za nim wiatrołap z miejscem na szafę pod zabudowę. Dalej, przedpokój z którego można schodami przejść na piętro. Komunikacja wiedzie też do największego pomieszczenia w domu, czyli pokoju dziennego, w którego centralnym punkcie jest umiejscowiony kominek. Serce domu, gromadzące wszystkich domowników. Półotwarta kuchnia oraz jadalnia to miejsca równie popularne, co salon - dlatego też są ze sobą połączone. Na wschodniej ścianie znajduje się pokój z łóżkiem, dalej pomiędzy nimi kotłownia i komfortowa łazienka. Na piętrze usytuowano 3 przestronne pokoje i łazienkę - wszystkie połączone komunikacją. Avalon to znakomita propozycja dla Inwestorów poszukujących niedużego całorocznego domu.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.


WYBIERZ INNE BARWY DLA TEGO DOMU Z FARBAMI SEMPRE. POKOLORUJ DOM:
Rzuty - AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym
Gotowy projekt domu AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym rzut
1. Wiatrołap 3.85m2
2. Komunikacja 11.58m2
3. Kuchnia z jadalnią 10.67m2
4. Pokój dzienny 27.50m2
5. Pokój 10.20m2
6. Kotłownia 3.45m2
7. Łazienka 5.77m2
Gotowy projekt domu AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym rzut 1
1. Komunikacja 5.65m2
2. Łazienka 7.97m2
3. Pokój 11.92m2
4. Pokój 15.92m2
5. Pokój 13.08m2
127.56 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 127.56 m2
Powierzchnia zabudowy 94.32 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Z użytkowym poddaszem
Kubatura 608.10 m3
Wysokość budynku 8.08 m
Minimalna szerokość działki 17.00 m
Minimalna długość działki 18.16 m
Kąt dachu 40o
Elewacja - AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym
Gotowy projekt domu AVALON dom mieszkalny jednorodzinny z poddaszem użytkowym elewacja