Nazwa projektu

AURORA dom letniskowy

Projekt AURORA dom letniskowy wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt AURORA dom letniskowy
Charakterystyka projektu AURORA dom letniskowy Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł
Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu

AURORA - dom letniskowy

Dom letniskowy, który jest idealny na weekendy, wyczekany urlop, czy letnie wakacje. Aurora to bóstwo blasku i świtu. Z pewnością każdy poranek w zaprojektowanym przez nas domu, będzie pełen przytulnego, rodzinnego ciepła, pozwalającego odpocząć i naładować się pozytywną energią w czasie wypoczynku. Aurora przyciąga uwagę elegancką prostotą - wszelkie rozwiązania architektoniczne i elementy wykończeniowe zestawiono tu z ogromnym wyczuciem smaku i harmonii. Duże wrażenie robi tylna elewacja, która przechodzi w zadaszony taras z wbudowanym w nią grillowędzarnikiem oraz z pomieszczeniem gospodarczym. Dom będzie miejscem, które od wiosny do jesieni będzie dostarczało niezapomnianych chwil, przy wspólnych kolacjach, spotkaniach oraz biesiadach. Taras, który jest dzięki praktycznej koncepcji architektonicznej miejscem wypoczynku z pewnością będzie cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem domowników i gości. Wnętrze domku wyróżnia się ciekawym układem: funkcjonalny i praktyczny pokój dzienny połączono tu z kuchnią kuchennym, osobnymi pomieszczeniami są łazienka i sypialnia. 

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Rzuty - AURORA dom letniskowy
Gotowy projekt domu AURORA dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap 2.56m2
2. Komunikacja 2.95m2
3. Łazienka 4.41m2
4. Pokój 8.29m2
5. Pokój dzienny z kuchnią 19.23m2
6. Taras 21.35m2
7. Pom. gosp. 1.21m2
Gotowy projekt domu AURORA dom letniskowy rzut 1
37.44 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 37.44 m2
Powierzchnia zabudowy 49.93 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 232.00 m3
Wysokość budynku 5.30 m
Minimalna szerokość działki 18.85 m
Minimalna długość działki 14.50 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - AURORA dom letniskowy
Gotowy projekt domu AURORA dom letniskowy elewacja