Nazwa projektu

LA PALMA 2 dom letniskowy

Projekt LA PALMA 2 dom letniskowy wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt LA PALMA 2 dom letniskowy
Charakterystyka projektu LA PALMA 2 dom letniskowy

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł

Różnice między wersją letniskową a całoroczną domu

 

LA PALMA 2 - dom letniskowy lub całoroczny

To uroczy domek letniskowy, niepodpiwniczony, z kątem nachylenia dachu 30 stopni. Od La Palmy różni się wymiarami, elewacją oraz rozplanowaniem pomieszczeń. Drzwi frontowe zostały umieszczone pod niewielkim zadaszeniem, tworzącym niewielki ganeczek. W elewacji bocznej lewej przewidziano dwa okna, zapewniające wiele światła wewnątrz domku.

 

Wnętrze zaskoczy nas funkcjonalnością rozwiązań, niewielka powierzchnia domku została podzielona w taki sposób, by zaspokoić potrzeby wszystkich wypoczywających w nim osób.

 

Wchodzimy do domu przez wiatrołap, po prawej stronie mamy miejsce na garderoby. Po przejściu drzwi tuż po prawej znajduje się łazienka, którą możemy zaopatrzyć w prysznic, a nawet wannę. Oprócz łazienki mamy także w środku pokój dzienny połączony z kuchnią, w której z kolei możemy wydzielić miejsce na jadalnię. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż bezpośrednio z tego pomieszczenia można wyjść na obszerny taras usytuowany z tyłu domu. Takie ulokowanie tarasu, umożliwi pełny relaks w cieniu domu. W gorące dni będziemy mogli rozkoszować się tutaj zapachem kwitnących w ogrodzie roślin. Wewnątrz przewidziano także miejsce na trzy sypialnie – każdą z dużym oknem. Oznacza to, że w domku może swobodnie wypoczywać czteroosobowa rodzina. Projekt La Palma 2 zachwyca zatem przemyślanym układem pomieszczeń, które okazuje się bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Projekt jest także dostępny w wersji całorocznej – warto wziąć pod uwagę taką opcję, gdy decydujemy się na inwestycję w domek, który stanie się miejscem ukojenia oraz wypoczynku od zgiełku miasta i ciężkiej pracy.

 Zobacz La Palmę

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Rzuty - LA PALMA 2 dom letniskowy
Gotowy projekt domu LA PALMA 2 dom letniskowy rzut
1. Komunikacja 5.96m2
2. Łazienka 3.89m2
3. Salon + kuchnia 27.26m2
4. Pokój 9.98m2
5. Pokój 10.77m2
6. Pokój 8.56m2
7. Taras 12.17m2
66.42 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 66.42 m2
Powierzchnia zabudowy 83.64 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 373.63 m3
Wysokość budynku 6.17 m
Minimalna szerokość działki 17.80 m
Minimalna długość działki 17.20 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - LA PALMA 2 dom letniskowy
Gotowy projekt domu LA PALMA 2 dom letniskowy elewacja