Nazwa projektu

Willa Anna Maria

Projekt Willa Anna Maria wizualizacja 1
Opis - projekt Willa Anna Maria
Charakterystyka projektu Willa Anna Maria

Prezentujemy luksusową rezydencję przeznaczoną dla 4-6cioosobowej rodziny, utrzymaną w stylu okazałych podmiejskich wilii okresu międzywojennego.

Historyzujące detale łączą się tutaj z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i ze współcześnie ukształtowanym wnętrzem. Wygląd zewnętrzny domu tworzą wzajemnie przenikające się bryły przekryte dwuspadowymi symetrycznymi dachami. Podcienie, zadaszone tarasy, wykuszowe okna – urozmaicają elewacje i dodają uroku. Cała bryła domu, choć duża - jest proporcjonalna i dostosowana do ludzkiej skali. Dom jest reprezentacyjny i okazały, ale zarazem powściągliwy w swej okazałości. Dużą zaletą projektu - prócz ciekawej nietuzinkowej bryły, jest otwartość wnętrza na otaczający ogród. Dzięki dużej ilości okien schodzących do podłogi wnętrze dzienne na parterze i sypialnie na piętrze łączą się z przyrodą na zewnątrz domu. Wnętrze rezydencji skąpane jest w słońcu. Parter budynku to połączona przestrzeń salonu, jadalni, kuchni i holu - razem tworzących jedną wspólną powierzchnię. Jest ona urozmaicona otwarciem przestrzennym nad jadalnią, czy obniżeniem podłogi salonu. Warto zwrócić też uwagę na piękne reprezentacyjne schody w holu, widoczne z wielu miejsc domu. Na parterze przewidziano miejsce dla gabinetu i dodatkowego pokoju, oraz garażu z kotłownią. Na piętrze zaprojektowano apartament rodziców - z własną dużą garderobą i pokojem kąpielowym, dwie sypialnie dzieci z garderobami i łazienką, pralnię, oraz dodatkowy duży pokój nad garażem, mogący służyć jako pomieszczenie rekreacyjne ( np. kino domowe, czy pokój fitness ). Pokój można też zamienić na dodatkową jedną lub dwie sypialnie, jeśli jest taka potrzeba. Budynek jest bardzo dobrze izolowany. Zastosowano w nim energooszczędne technologie i instalacje, dzięki którym dom nie będzie drogi w utrzymaniu. Dość Prost konstrukcja budynku pozwoli go też niedrogo wybudować. Willa Anna Maria jest propozycją dla Klientów marzących o okazałej stylowej rezydencji, posiadającej wszystkie wygody, jednak mieszczącej się w sensownej powierzchni i sensownym koszcie budowy. Zapraszamy !

Rzuty - Willa Anna Maria
286.17 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 286.17 m2
Powierzchnia netto 329.83 m2
Powierzchnia całkowita 406.91 m2
Powierzchnia zabudowy 222.54 m2
Powierzchnia garażu 35.27 m2
Garaż brak danych
Piwnica Tak
Kondygnacje Piętrowy
Kubatura 1512.00 m3
Szerokość budynku 18.58 m
Długość budynku 16.59 m
Wysokość budynku 8.00 m
Minimalna szerokość działki 25.58 m
Minimalna długość działki 24.59 m
Kąt dachu 35o
Powierzchnia dachu 300.56 m2
Koszt budowy stan surowy 248 206,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 347 069,00 zł
Elewacja - Willa Anna Maria
Gotowy projekt domu Willa Anna Maria elewacja Gotowy projekt domu Willa Anna Maria elewacja Gotowy projekt domu Willa Anna Maria elewacja Gotowy projekt domu Willa Anna Maria elewacja