Nazwa projektu

Szafir

Projekt Szafir wizualizacja 1
Opis - projekt Szafir
Charakterystyka projektu Szafir

Szafir to piętrowy dom jednorodzinny, przeznaczony dla 4-6cioosobowej rodziny, o nowoczesnej architekturze i oryginalnych rozwiązaniach.

Podstawową zaletą projektu jest jego prosta konstrukcja. Całość zbudowanego na planie prostokąta wnętrza ma tylko dwa słupy konstrukcyjne wewnątrz, dzięki czemu można dowolnie kształtować wnętrze – zarówno na parterze, jak i na piętrze. Dzięki monolitycznemu stropowi nad parterem, można zmieniać ustawienia ścianek działowych, zmniejszać lub zwiększać pokoje, tworzyć dodatkowe łazienki lub garderoby – wedle indywidualnych potrzeb Inwestora. W projekcie podstawowym zaproponowaliśmy następujący układ wnętrz : na parterze jednoprzestrzenna część dzienna, z holem, reprezentacyjnymi schodami, otwartą kuchnią z wyspą, salonem z kominkiem i ścianą TV, oraz jadalnią w pięknym łukowym wykuszu, dzięki któremu domownicy poczują się, jakby jedli posiłki w ogrodzie. Na parterze zaprojektowano dodatkowy pokój, pomieszczenie gospodarcze i łazienkę z sauną. Na piętrze mamy cztery sypialnie z dużymi szafami wbudowanymi, oraz piękną łazienkę. Wnętrze można oczywiście podzielić w inny sposób, pozostawiając tylko słupy konstrukcyjne i klatkę schodową. Dom jest energooszczędny – bardzo dobrze ocieplony, z wentylacją mechaniczną i z kotłem gazowym ( lub pompą ciepła na życzenie klienta ). Prosta konstrukcja ułatwi budowę, natomiast zwarta bryła i dobre izolacje pozwolą utrzymać koszty ogrzewania na niskim poziomie. Zapraszamy!

Rzuty - Szafir
181.20 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 181.20 m2
Powierzchnia netto 185.90 m2
Powierzchnia całkowita 216.01 m2
Powierzchnia zabudowy 120.75 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Piętrowy
Kubatura 717.00 m3
Szerokość budynku 11.64 m
Długość budynku 11.70 m
Wysokość budynku 9.00 m
Minimalna szerokość działki 19.64 m
Minimalna długość działki 19.70 m
Kąt dachu 25o
Powierzchnia dachu 156.80 m2
Koszt budowy stan surowy 108 075,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 180 299,00 zł
Elewacja - Szafir
Gotowy projekt domu Szafir elewacja Gotowy projekt domu Szafir elewacja Gotowy projekt domu Szafir elewacja Gotowy projekt domu Szafir elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA