Nazwa projektu

Sydney

Projekt Sydney wizualizacja 1
Opis - projekt Sydney
Charakterystyka projektu Sydney

Sydney to piętrowa komfortowa willa miejska, z podpiwniczeniem i podwójnym garażem,przeznaczona dla 4-6cioobowej rodziny.

„Sydney” to wygodny nowoczesny dom, o ciekawej bryle i funkcjonalnie rozwiązanych wnętrzach. Dom jest energooszczędny - zastosowano w nim dobre materiały i technologie, aby podnieść komfort mieszkańców. Duże przeszklenia, okładziny ścian, kolorystyka - wszystko utrzymane jest w nowoczesnym stylu. Dodatkowe daszki, balkony, narożne okna urozmaicają bryłę domu. Wnętrze budynku podzielono na cześć dzienną na parterze i sypialnie na piętrze. Dodatkowo przewidziano piwnicę, która prócz pomieszczeń technicznych mieści w sobie dodatkową przestrzeń rekreacyjną. Na parterze zaprojektowaliśmy otwartą przestrzeń połączonych pomieszczeń salonu, jadalni, holu i dużej kuchni. W salonie przewidziano ścianę kominkową i TV. Z salonu i jadalni wychodzimy dużymi przeszkleniami na taras ogrodowy. Na parterze znajduje się też dodatkowy pokój, łazienka i garaż. Na piętrze mamy aż cztery pokoje sypialnie, w tym apartament rodziców z własną łazienką, garderobą i tarasem. Zaprojektowano też dużą ogólną łazienkę. W domu, prócz piwnicy, do wykorzystania jest dodatkowo strych nad piętrem. „Sydney” to prawdziwy dom - z piwnicą i strychem. Budynek mimo swej sporej powierzchni jest bardzo rozsądnie zaprojektowany - jego konstrukcja jest przejrzysta i dość prosta. Budynek ma zwartą bryłę. Powinien być stosunkowo łatwy i niedrogi w budowie i nie kosztowny w późniejszym utrzymaniu. Zapraszamy !

Rzuty - Sydney
267.35 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 267.35 m2
Powierzchnia netto 289.18 m2
Powierzchnia całkowita 415.83 m2
Powierzchnia zabudowy 166.16 m2
Powierzchnia garażu 34.22 m2
Garaż brak danych
Piwnica Tak
Kondygnacje Piętrowy
Kubatura 1051.00 m3
Szerokość budynku 13.09 m
Długość budynku 14.40 m
Wysokość budynku 8.00 m
Minimalna szerokość działki 20.09 m
Minimalna długość działki 22.40 m
Kąt dachu 25o
Powierzchnia dachu 245.40 m2
Koszt budowy stan surowy 222 372,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 304 132,00 zł
Elewacja - Sydney
Gotowy projekt domu Sydney elewacja Gotowy projekt domu Sydney elewacja Gotowy projekt domu Sydney elewacja Gotowy projekt domu Sydney elewacja