Nazwa projektu

Przygoda

Projekt Przygoda wizualizacja 1
Opis - projekt Przygoda
Charakterystyka projektu Przygoda

Przygoda to uroczy dom dla cztero-pięcioosobowej rodziny - parterowy, z poddaszem użytkowym, o zwartej prostokątnej bryle przykrytej dwuspadowym dachem.

Prosta elegancja domu i jego funkcjonalność idą w parze z energooszczędnością i nowoczesnością. Kształt domu, jego proporcje od razu przywołują obraz „małego białego domku”, takiego domku z kominem - z dziecięcych wyobrażeń. Budowa domu to wielka przygoda. Dlaczego nie zdecydować się na nią z naszą „Przygodą” ;). Proporcjonalna symetryczna bryła wpasuje się w każde otoczenie. Nowoczesne materiały i kolorystyka budynku dodają domowi sznytu. Wnętrze domu mieści w sobie pięć pokoi, dwie łazienki i oddzielną kotłownię - wiele, jak na niespełna stumetrową powierzchnię. Na parterze mamy przestrzeń dzienną połączonego salonu, holu i kuchni, oraz dodatkowy pokój. Na poddaszu natomiast – trzy sypianie z łazienką. Wnętrze jest ustawne i funkcjonalne. Konstrukcja domu jest bardzo prosta i przejrzysta - będzie łatwa w budowie i – co najważniejsze - rozsądna kosztowo. Bardzo dobre ocieplenia ścian, podłóg i dachu powodują, że dom jest energooszczędny. W łatwy sposób można go dostosować do standardu NF40. Powierzchnia domu pozwala na zaliczenie projektu do programu MDM. Zapraszamy !

Rzuty - Przygoda
89.11 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 89.11 m2
Powierzchnia netto 93.69 m2
Powierzchnia całkowita 120.95 m2
Powierzchnia zabudowy 76.92 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje
Kubatura 389.00 m3
Szerokość budynku 9.36 m
Długość budynku 8.24 m
Wysokość budynku 7.00 m
Minimalna szerokość działki 17.36 m
Minimalna długość działki 16.24 m
Kąt dachu 45o
Powierzchnia dachu 134.70 m2
Koszt budowy stan surowy 78 918,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 115 369,00 zł
Elewacja - Przygoda
Gotowy projekt domu Przygoda elewacja Gotowy projekt domu Przygoda elewacja Gotowy projekt domu Przygoda elewacja Gotowy projekt domu Przygoda elewacja