Nazwa projektu

Oceanic

Projekt Oceanic wizualizacja 1
Opis - projekt Oceanic
Charakterystyka projektu Oceanic

Oceanic to luksusowy piętrowy dom dla cztero-sześciowosobowej rodziny o nowoczesnej zwartej bryle, z ciekawym detalem i materiałami wykończeniowymi.

Piętrowa prostokątna sylwetka została tutaj nakryta łagodnym czterospadowym dachem, z szerokimi okapami. Elewacja podzielona została na poziome pasy: na parterze – część murowana i obłożona kamieniem, na piętrze - okładzina drewniana ścian. Dom dzięki dużym przeszkleniom, właściwym proporcjom elewacji, ma w sobie lekkość. Szczególnie elewacja ogrodowa jest bardzo otwarta. Front domu jest nieco bardziej masywny, solidny, z mniejszymi oknami, aby w naturalny sposób swoistą barierę dla wnętrza od ulicy. Wnętrze domu ma maksymalnie prosty program i układ funkcjonalny. Na parterze mieści się duża część dzienna, z salonem, jadalnią, obszerną kuchnią i holem ze schodami. Dodatkowo na parterze mamy ładny podwójny garaż, kotłownię i pokój - gabinet / sypialnię gościnną. Na piętrze natomiast mieści się aż pięć pokoi - bardzo rzadko spotykana rzecz w tej wielkości domach. Pięć pokoi, pralnia suszarnia, dwie łazienki i centralna duża garderoba. Oczywiście podział pomieszczeń można inaczej zaplanować, ale najważniejszy jest fakt, że piętro jest bardzo pojemne. Oceanic to propozycja dla wszystkich tych przyszłych właścicieli domu, którzy cenią sonie nowoczesny wygląd domu, nie lubią poddaszy ze skosami, potrzebują mieć sporo przestrzeni ukrytych w pokojach - poza salonem. Jednocześnie jak na swoją wielkość dom ma na tyle zwartą bryłę i prostą konstrukcję, że koszt jego realizacji nie jest bardzo wysoki. Dom został zaprojektowany jako energooszczędny, z dużą ilością dobrych ociepleń, oraz z wentylacją mechaniczną z rekuperacją. Zapraszamy !

Rzuty - Oceanic
242.61 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 242.61 m2
Powierzchnia netto 260.68 m2
Powierzchnia całkowita 372.28 m2
Powierzchnia zabudowy 186.71 m2
Powierzchnia garażu 37.55 m2
Garaż brak danych
Piwnica Nie
Kondygnacje Piętrowy
Kubatura 1641.94 m3
Szerokość budynku 13.85 m
Długość budynku 16.72 m
Wysokość budynku 9.00 m
Minimalna szerokość działki 20.85 m
Minimalna długość działki 26.42 m
Kąt dachu 20o
Powierzchnia dachu 273.40 m2
Koszt budowy stan surowy 211 215,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 289 007,00 zł
Elewacja - Oceanic
Gotowy projekt domu Oceanic elewacja Gotowy projekt domu Oceanic elewacja Gotowy projekt domu Oceanic elewacja Gotowy projekt domu Oceanic elewacja