Nazwa projektu

Luna

Projekt Luna wizualizacja 1
Opis - projekt Luna
Charakterystyka projektu Luna

Luna to budynek jednorodzinny parterowy, zbudowany na planie prostokąta, przekryty dwuspadowym dachem, z częściowo wbudowanym w bryłę garażem.

Projekt przeznaczony jest dla czteroosobowej rodziny, której może się przydać z czasem więcej miejsca na dodatkowe pomieszczenia - dzięki strychowi do zaadaptowania na poddasze użytkowe. Bezpretensjonalna  współczesna architektura domu parterowego, łączy w sobie tradycyjną formę i nowoczesne materiały, kolorystykę i detal. Całość tworzy skromny, ale bardzo sympatyczny wygląd. Wnętrze zorganizowano na jednej kondygnacji parteru, rozdzielając ją na część dzienną – z  salonem, holem i częściowo otwartą kuchnią ze spiżarką, część nocną – z trzema sypialniami i łazienką, oraz część gospodarczą – z garażem i kotłownią. Na niewielkiej przestrzeni udało się  zorganizować przestronne i komfortowe mieszkanie dla domowników. Z holu schodami możemy dostać się na strych, który w drugim etapie może być zagospodarowany na poddasze użytkowe z dodatkowymi pokojami. Luna to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie wygodę mieszkania na parterze, chcących mieć „zapas” miejsca do wykorzystania w postaci poddasza, chcących wybudować tani, ekonomiczny  i energooszczędny dom. Pracownia posiada również wersję odbicia lustrzanego projektu.

Rzuty - Luna
91.81 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 91.81 m2
Powierzchnia netto 97.20 m2
Powierzchnia całkowita 148.48 m2
Powierzchnia zabudowy 148.48 m2
Powierzchnia garażu 18.88 m2
Garaż brak danych
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 625.00 m3
Szerokość budynku 14.99 m
Długość budynku 12.23 m
Wysokość budynku 6.00 m
Minimalna szerokość działki 22.99 m
Minimalna długość działki 21.23 m
Kąt dachu 30o
Powierzchnia dachu 223.41 m2
Koszt budowy stan surowy 121 123,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 184 715,00 zł
Elewacja - Luna
Gotowy projekt domu Luna elewacja Gotowy projekt domu Luna elewacja Gotowy projekt domu Luna elewacja Gotowy projekt domu Luna elewacja