Nazwa projektu

Lucky

Projekt Lucky wizualizacja 1
Opis - projekt Lucky
Charakterystyka projektu Lucky

Lucky to dom jednorodzinny, dla 4-6cioosobowej rodziny, parterowy z użytkowym poddaszem, zaprojektowany na planie litery „L”, z osłoniętym z dwóch stron tarasem, oraz z dobudowanym garażem.

Dom dzięki aż Czesiu pokojom doskonale nadaje się dla większej rodziny, z większą gromadką dzieci, bądź dla rodziny trzypokoleniowej. Architektura domu jest bezpretensjonalna - domek jest po prostu ładny. Udane proporcje i połączenie brył tworzy budynek o ludzkiej skali, nie przesadzony, który doskonale wpasuje się w każde otoczenie. Połączenie tradycyjnej stylistyki z nowoczesnymi materiałami i kolorystyką tworzą udany efekt. Parter domu to otwarta przestrzeń dzienna, z centralnym holem i dekoracyjnymi schodami, salon z kominkiem i ścianą TV, otwartą kuchnią i jadalnią. Razem pomieszczenia te tworzą jednoprzestrzenne duże wnętrze dzienne, ładnie otwarte na taras i ogród. Na parterze mamy dodatkowy pokój, łazienkę, kotłownię i garaż. Z kuchni dostępna jest spiżarnia. Na poddaszu zaprojektowano aż cztery pokoje, w tym osobny apartament rodziców z własną łazienką, garderobą i balkonem, oraz dużą łazienkę dla wszystkich domowników. Funkcjonalność wnętrza i sensowne wykorzystanie przestrzeni idzie w projekcie w parze z energooszczędnymi rozwiązaniami. Dom jest bardzo dobrze izolowany - w łatwy sposób można go dostosować do standardu NF40. Budynek ma prostą konstrukcję - będzie łatwy w budowie, a dzięki energooszczędności, niedrogi w późniejszym utrzymaniu. Zapraszamy !

Rzuty - Lucky
139.96 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 139.96 m2
Powierzchnia netto 144.67 m2
Powierzchnia całkowita 216.01 m2
Powierzchnia zabudowy 131.82 m2
Powierzchnia garażu 18.69 m2
Garaż brak danych
Piwnica Nie
Kondygnacje
Kubatura 637.00 m3
Szerokość budynku 14.63 m
Długość budynku 12.63 m
Wysokość budynku 7.00 m
Minimalna szerokość działki 21.63 m
Minimalna długość działki 20.63 m
Kąt dachu 42o
Powierzchnia dachu 219.40 m2
Koszt budowy stan surowy 118 340,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 183 118,00 zł
Elewacja - Lucky
Gotowy projekt domu Lucky elewacja Gotowy projekt domu Lucky elewacja Gotowy projekt domu Lucky elewacja Gotowy projekt domu Lucky elewacja