Nazwa projektu

Koniczynka

Projekt Koniczynka wizualizacja 1
Opis - projekt Koniczynka
Charakterystyka projektu Koniczynka

Koniczynka to uroczy domek jednorodzinny dla cztero-pięcioosobowej rodziny - parterowy z poddaszem użytkowym, z wbudowanym garażem.

Jego prosta bryła i nieskomplikowana konstrukcja zapewni łatwą i niedrogą budowę. Jednocześnie niewielka powierzchnia domu, połączona z funkcjonalnością i sensownym układem pomieszczeń, da oszczędności w późniejszym utrzymaniu budynku. Prostokątny rzut domu przekrywa dwuspadowy dach, ozdobiony od przodu i od ogrodu szerokimi lukarnami. Wygląd zewnętrzny łączy w sobie tradycyjną, solidną formę, oraz nowoczesne materiały i detale architektoniczne. Lekka, prosta bryła, o symetrycznych elewacjach ma w sobie jednocześnie dużo wdzięku i elegancji. Wnętrze domu zaprojektowano z podziałem na parter – jako część dzienną i gospodarczą z garażem, oraz poddasze – z sypialniami domowników. Na parterze udało się uzyskać piękny salon z jadalnią, połączony przestrzennie z holem, z wyeksponowanymi eleganckimi schodami na poddasze. Do tego na dolnej kondygnacji mamy jeszcze ładną ustawną kuchnię, duży przedsionek - z połączeniem z garażem i kotłownią, oraz wc. Z salonu zaprojektowano wyjście na taras, częściowo osłonięty narożnym podcieniem. Na poddaszu przewidziano trzy bardzo ładne sypialnię i dużą łazienkę. Sypialnia rodziców posiada własną garderobę i balkonik. Wariantowo przewidziano wydzielenie ścianą działową czwartego pomieszczenia na przykład domowego biura. Pracownia  posiada wersję odbicia lustrzanego projektu.

Rzuty - Koniczynka
127.41 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 127.41 m2
Powierzchnia netto 133.29 m2
Powierzchnia całkowita 191.82 m2
Powierzchnia zabudowy 104.15 m2
Powierzchnia garażu 19.87 m2
Garaż brak danych
Piwnica Nie
Kondygnacje
Kubatura 720.00 m3
Szerokość budynku 12.36 m
Długość budynku 9.26 m
Wysokość budynku 8.00 m
Minimalna szerokość działki 20.36 m
Minimalna długość działki 17.26 m
Kąt dachu 45o
Powierzchnia dachu 185.35 m2
Koszt budowy stan surowy 157 240,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 221 600,00 zł
Elewacja - Koniczynka
Gotowy projekt domu Koniczynka elewacja Gotowy projekt domu Koniczynka elewacja Gotowy projekt domu Koniczynka elewacja Gotowy projekt domu Koniczynka elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA