Nazwa projektu

Idealny

Projekt Idealny wizualizacja 1
Opis - projekt Idealny
Charakterystyka projektu Idealny

Idealny to dom jednorodzinny dla 4-5cioosobowej rodziny, parterowy z poddaszem użytkowym, przekryty dwuspadowym symetrycznym dachem.

Idealny, jak sama nazwa wskazuje :), ma w sobie wszystko czego można wymagać od komfortowego domu: wygodne, przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze, oraz nowoczesną i estetyczną bryłę zewnętrzną. Prosta konstrukcja, zbudowana na planie prostokąta, z dwuspadowym dachem – bez dodatkowych daszków i lukarn sprawi, że budowa będzie łatwa i niedroga. Bezpretensjonalna architektura budynku wpasuje się w każde otoczenie. Nowoczesne detale i materiały zastosowane w elewacjach połączono z tradycyjną formą domu z poddaszem. Wnętrze podzielono na część dzienną na parterze i sypialnie na poddaszu. Salon połączony z holem i kuchnią tworzy dużą przestrzeń dzienną, z aneksem jadalnym, ze ścianą kominkową i telewizyjną, oraz z kątem na meble wypoczynkowe. Wygodny holl z umieszczonymi z boku reprezentacyjnymi schodami da osobom wschodzącym do domu poczucie przestronności wnętrza. Na parterze znajduje się dodatkowy pokój – gabinet lub sypialnia gościnna, łazienka z natryskiem, spora kotłownia – gazowa lub na paliwo stałe. W kuchni przewidziano dodatkowo niewielką spiżarnię. Na poddaszu zaprojektowano trzy ładne sypialnie, z garderobą i szafami wbudowanymi, oraz łazienkę. Wnętrze można dowolnie kształtować i dzielić. Projekt występuje w wersji bez garażu, ale bardzo łatwo można doprojektować pojedynczy lub podwójny garaż z boku domu – do wnętrza dostaniemy się z garażu się przez pomieszczenie gospodarcze. Bardzo dobre izolacje termiczne, oraz zastosowane nowoczesne technologie i instalacje sprawiają, że dom jest energooszczędny. Dzięki temu jest nie tylko tani i prosty w budowie, ale też niedrogi w późniejszym utrzymaniu. Pracownia posiada odbicie lustrzane projektu.

Rzuty - Idealny
121.93 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 121.93 m2
Powierzchnia netto 127.00 m2
Powierzchnia całkowita 158.59 m2
Powierzchnia zabudowy 94.48 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje
Kubatura 532.00 m3
Szerokość budynku 10.50 m
Długość budynku 9.20 m
Wysokość budynku 8.00 m
Minimalna szerokość działki 18.50 m
Minimalna długość działki 17.20 m
Kąt dachu 42o
Powierzchnia dachu 171.33 m2
Koszt budowy stan surowy 96 348,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 141 850,00 zł
Elewacja - Idealny
Gotowy projekt domu Idealny elewacja Gotowy projekt domu Idealny elewacja Gotowy projekt domu Idealny elewacja Gotowy projekt domu Idealny elewacja