Nazwa projektu

Dom z widokiem

Projekt Dom z widokiem wizualizacja 1
Opis - projekt Dom z widokiem
Charakterystyka projektu Dom z widokiem

Dom z widokiem jest luksusową, nowoczesną willą, przeznaczoną dla 4-6cioosobowej rodziny, do budowy na działce z niekorzystnym usytuowaniem w stosunku do stron świata.

Dom zaprojektowany został jako rozłożysta piętrowa rezydencja, połączona z otaczającym ogrodem licznymi przeszkleniami, oraz otwartymi i zadaszonymi tarasami. Bryła domu składa się z zasadniczej części piętrowej i trzech parterowych skrzydeł, tworzących w całości układ litery „T”. Projekt jest na tyle uniwersalny, że może być postawiony na każdej działce. Część wejściowo-wjazdowa i część tarasowa od strony salonu tworzą dwa osobne półotwarte dziedzińce : frontowy i ogrodowy. Duże narożne okna z rzadkimi podziałami stanowią wizytówkę domu. Elewację urozmaicają liczne detale, okładziny z piaskowca, boniowania tynku i drewniane wykończenia. Całość przykryta jest łagodnym dachem z szerokimi okapami. Dom ma nowoczesną, ale stonowaną architekturę. Emanuje z niej spokój i elegancja. Dzięki połączeniu dobrych sprawdzonych detali architektura domu nigdy się nie zestarzeje i nie wyjdzie z mody. Jednymi z głównych atrakcji wilii są jej przeszklenia, a największą atrakcją jest dwukondygnacyjny szklany narożnik salonu, łączący pokój dzienny z pustką z tarasem i ogrodem. Pozostałe przeszklenia : w jadalni, w kuchni, sypialniach, czy przy wejściu do domu, dodatkowo potęgują efekt otwartości wnętrza. Przestrzeń jest luksusem ! - Wnętrze domu zagospodarowano kierując się tą myślą. Parter to w dużej mierze otwarta duża część dzienna - salon, jadalnia, hol, kuchnia. Na parterze zmieściliśmy dodatkowy pokój - gabinet lub sypialnię gościnną. Piętro to sypialnie rodziców i dzieci, z łazienkami i garderobami. Na piętrze mieści się duża antresola nad salonem, którą można wykorzystać jako dodatkowy pokój. „Dom z widokiem” to dom dla ludzi wyjątkowych, z wizją, z pragnieniem życia w nietuzinkowym otoczeniu, wśród pięknych wnętrz. Zapraszamy !!

Rzuty - Dom z widokiem
269.44 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 269.44 m2
Powierzchnia netto 279.04 m2
Powierzchnia całkowita 432.48 m2
Powierzchnia zabudowy 266.10 m2
Powierzchnia garażu 57.46 m2
Garaż brak danych
Piwnica Nie
Kondygnacje Piętrowy
Kubatura 1446.00 m3
Szerokość budynku 21.20 m
Długość budynku 17.71 m
Wysokość budynku 9.00 m
Minimalna szerokość działki 30.30 m
Minimalna długość działki 25.71 m
Kąt dachu 25o
Powierzchnia dachu 426.20 m2
Koszt budowy stan surowy 245 276,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 382 504,00 zł
Elewacja - Dom z widokiem
Gotowy projekt domu Dom z widokiem elewacja Gotowy projekt domu Dom z widokiem elewacja Gotowy projekt domu Dom z widokiem elewacja Gotowy projekt domu Dom z widokiem elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA