Nazwa projektu

Biedronka 2

Projekt Biedronka 2 wizualizacja 1
Opis - projekt Biedronka 2
Charakterystyka projektu Biedronka 2

Biedronka 2 jest to wariantowa wersja naszego popularnego niewielkiego domu jednorodzinnego dla trzy-czteroosobowej rodziny, parterowego, przekrytego dwuspadowym łagodnym dachem, ze strychem do adaptacji.

Domek ma prostą bryłę i konstrukcję. Jest łatwy w budowie i tani w przyszłej eksploatacji. Dzięki zastosowaniu bardzo dobrego ocieplenia i nowoczesnych instalacji, Biedronka jest budynkiem energooszczędnym. Wygląd zewnętrzny to połączenie nowoczesności z tradycyjną formą. Nowoczesne materiały wykończeniowe i detale architektoniczne łączą się tu z tradycyjną formą parterowego domu na planie prostokąta, z dwuspadowym dachem. Elewacje frontowa i ogrodowa zostały urozmaicone zadaszonymi podcieniami, oraz drewnianymi okładzinami ścian. Oryginalny dach kryty blachą na rąbek można łatwo zastąpić dachówką lub blacho dachówką. Parter domu składa się z części dziennej z salonem, kuchnią i holem, oraz dwóch sypialni z łazienką. Przy przedsionku znajduje się kotłownia gazowa, którą łatwo można zmienić na kotłownię z piecem na paliwo stałe. Strych – poddasze można dowolnie zagospodarować. Mimo niewielkiej powierzchni dom ma przestronne i wygodne wnętrze. Biedronka 2 jest budynkiem całorocznym, może być też wykorzystywana jako dom wakacyjny. Prosta i łatwa konstrukcja pozwoli zaoszczędzić na kosztach budowy. Biedronka to z pewnością propozycja dla rozsądnie myślącego Klienta. Zapraszamy !

Rzuty - Biedronka 2
57.38 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 57.38 m2
Powierzchnia netto 60.88 m2
Powierzchnia całkowita 80.95 m2
Powierzchnia zabudowy 80.95 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 378.00 m3
Szerokość budynku 11.04 m
Długość budynku 8.04 m
Wysokość budynku 6.00 m
Minimalna szerokość działki 17.04 m
Minimalna długość działki 16.04 m
Kąt dachu 30o
Powierzchnia dachu 133.72 m2
Koszt budowy stan surowy 76 815,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 105 760,00 zł
Elewacja - Biedronka 2
Gotowy projekt domu Biedronka 2 elewacja Gotowy projekt domu Biedronka 2 elewacja Gotowy projekt domu Biedronka 2 elewacja Gotowy projekt domu Biedronka 2 elewacja