Nazwa projektu

Żabka 3

Projekt Żabka 3 wizualizacja 1
Opis - projekt Żabka 3
Charakterystyka projektu Żabka 3

Żabka 3 to dom jednorodzinny dla 3-5osobowej rodziny, parterowego, ze strychem do dowolnej adaptacji ( na cele użytkowe ).

Żabka 3 to wariant projektu Żabka, ze schodami na strych, strychem, oraz trzema sypialniami na parterze. Dzięki zwartej bryle i prostej konstrukcji dom jest bardzo ekonomiczny. Stosunek uzyskanej powierzchni domu, do kosztu budowy jest w porównaniu do konkurencyjnych projektów niezwykle korzystny. Prosta konstrukcja idzie w parze z łatwością wybudowania domu i niskim kosztem realizacji. Żabka 3 jest przy tym bardzo ładnym domkiem. Zachowane właściwe proporcje, tradycyjna forma architektoniczna, oraz nowoczesne materiały i detale, tworzą atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Domek prezentuje się okazale. Wejście domu podkreślone jest zadaszeniem na kolumienkach. Z tyłu, od strony ogrodu elewację ozdabia podcień i taras. Wewnątrz na parterze wprowadzono następujący podział : po prawej stronie znajduje się część dzienna, z salonem i kuchnią, dostępna z obszernego holu. Z lewej strony umieszczono trzy niewielkie sypialnie domowników, łazienkę, oraz wc. Sypialnie można dowolnie dzielić - oddzielają je ścianki działowe, łatwe do dowolnego przestawiania. Przy przedsionku z szafami zaprojektowano pomieszczenie gospodarcze – kotłownię. Gazowa kotłownia może być bez kłopotu zastąpiona kotłem na paliwo stałe. Z bardzo ładnego holu schodami można dostać się na strych. Klatka schodowa oddzielona jest ścianami od pomieszczenia strychu - strych może być nieogrzewany. Żabka 3 to doskonała propozycja dla oszczędnych Inwestorów. Łatwa i klarowna konstrukcja pozwoli zmieścić się w niskim koszcie z budową, a doskonałe izolacje, energooszczędne materiały i technologie zapewnią przyszłym użytkownikom niewielkie koszty utrzymania domu. Pracownia posiada wersję podstawową - bez poddasza, lub wersję z zagospodarowanym poddaszem użytkowym. Posiadamy projekt w odbiciu lustrzanym.

Rzuty - Żabka 3
79.01 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 79.01 m2
Powierzchnia netto 82.95 m2
Powierzchnia całkowita 107.65 m2
Powierzchnia zabudowy 107.65 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 429.00 m3
Szerokość budynku 11.19 m
Długość budynku 9.62 m
Wysokość budynku 6.00 m
Minimalna szerokość działki 19.19 m
Minimalna długość działki 18.22 m
Kąt dachu 30o
Powierzchnia dachu 163.50 m2
Koszt budowy stan surowy 81 734,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 136 616,00 zł
Elewacja - Żabka 3
Gotowy projekt domu Żabka 3 elewacja Gotowy projekt domu Żabka 3 elewacja Gotowy projekt domu Żabka 3 elewacja Gotowy projekt domu Żabka 3 elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA