Nazwa projektu

Weronika

Projekt Weronika wizualizacja 1
Opis - projekt Weronika
Charakterystyka projektu Weronika

Weronika to uroczy domek jednorodzinny dla cztero-pięcioosobowej rodziny, parterowy z poddaszem użytkowym, zbudowany na planie prostokąta, przekryty czterospadowym dachem.

Projekt dedykowany jest Inwestorom posiadającym dość wąską działkę, chcącym mimo to zbudować zgrabny, ładny dom nie przypominający „tramwaju”. Spokojna w wyrazie architektura domu łączy w sobie tradycyjną formą ze współczesnymi detalami i nowoczesnymi materiałami oraz kolorystyką. Front domu zdobi duża symetryczna lukarna z balkonem będącym jednocześnie zadaszeniem podestu wejściowego. Wejście zaakcentowano podcieniem wykończonym klinkierem. Elewację ogrodową zdobi podobna lukarna z balkonem, oraz wykusz aneksu jadalnego, oraz podcień salonu, przekrywający część tarasu. Wnętrze podzielono na część dzienną i pomieszczenia techniczne na parterze, oraz pokoje sypialne na poddaszu. Na dole, bardzo ładne wnętrze, z eleganckim holem z reprezentacyjnymi schodami, przechodzi w salon z ciekawie zaprojektowanym aneksem jadalnym z widokiem na ogród, oraz otwartą na salon kuchnią. W pobliżu wejścia znajduje się dodatkowy pokój – gabinet lub extra sypialnia. Na parterze znajdują się też: wbudowany w bryłę garaż, oraz kotłownia. Na poddaszu zaprojektowano cztery sypialnie, dużą wspólną łazienkę i garderobę dostępną z holu. W łatwy sposób można zamienić ogrodowe sypialnie na apartament rodziców z osobną łazienką i garderobą – jeśli jest taka potrzeba. Nad poddaszem znajduje się duży, bardzo przydatny strych. Weronika jest budynkiem o prostej konstrukcji, niedrogim w realizacji, energooszczędnym. Dom pasować będzie na wąską działkę. Pracownia posiada wersję odbicia lustrzanego projektu.

Rzuty - Weronika
174.64 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 174.64 m2
Powierzchnia netto 181.14 m2
Powierzchnia całkowita 246.58 m2
Powierzchnia zabudowy 137.06 m2
Powierzchnia garażu 19.93 m2
Garaż brak danych
Piwnica Nie
Kondygnacje
Kubatura 858.00 m3
Szerokość budynku 9.80 m
Długość budynku 15.30 m
Wysokość budynku 8.00 m
Minimalna szerokość działki 17.80 m
Minimalna długość działki 23.30 m
Kąt dachu 42o
Powierzchnia dachu 246.92 m2
Koszt budowy stan surowy 143 797,00 zł
Koszt budowy stan zamknięty 216 425,00 zł
Elewacja - Weronika
Gotowy projekt domu Weronika elewacja Gotowy projekt domu Weronika elewacja Gotowy projekt domu Weronika elewacja Gotowy projekt domu Weronika elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA