Nazwa projektu

BOSTON dom letniskowy

Projekt BOSTON dom letniskowy wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt BOSTON dom letniskowy
Charakterystyka projektu BOSTON dom letniskowy Boston - mały domek letniskowy

Zdecydują się na niego wszyscy, którzy niewielkim kosztem chcą postawić gustowny domek letniskowy. Dostępność projektu w wersji z obiciem drewnianym zwiększa jeszcze bardziej jego atrakcyjność. Drewniana weranda oraz ciepły kolor ścian świetnie komponują się z otaczającym dom klinkierowym cokolikiem i odpowiadającą im dachówką, pokrywającą kopertowy dach. Uwagę zwracają wieńczące go spiczaste wykończenia. Przyjaźnie i z rozwagą zaprojektowane wnętrze, na które składają się: wiatrołap, łączony z jadalnią, pokój dzienny wyposażony w miejsce na kominek. Dalej znajduje się półotwarta kuchnia i osobna łazienka, która dopełnia całości. Trudno uwierzyć, że tak wiele mieści się na jedynych 34 m2.

 

Boston to kompletny budynek, w którym znajdziemy wszystko, co do komfortowego wypoczynku konieczne. Dostępność projektu w wersji standardowej i w obiciu drewnianym ścian jeszcze bardziej zachęca do wyboru właśnie tego budynku.

 

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan i elektrycznych. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - BOSTON dom letniskowy
Gotowy projekt domu BOSTON dom letniskowy rzut
1. Wiatrołap 1.78m2
2. Kuchnia 6.88m2
3. Łazienka 2.52m2
4. Pokój dzienny 5.44m2
5. Weranda 9.80m2
16.62 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 16.62 m2
Powierzchnia zabudowy 34.08 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Parterowy
Kubatura 139.17 m3
Wysokość budynku 4.80 m
Minimalna szerokość działki 17.10 m
Minimalna długość działki 11.80 m
Kąt dachu 30o
Elewacja - BOSTON dom letniskowy
Gotowy projekt domu BOSTON dom letniskowy elewacja