Nazwa projektu

OKLAHOMA dom letniskowy, całoroczny

Projekt OKLAHOMA dom letniskowy, całoroczny wizualizacja 1
Wersja katalogowa
Wersja odbicie lustrzane
Opis - projekt OKLAHOMA dom letniskowy, całoroczny
Charakterystyka projektu OKLAHOMA dom letniskowy, całoroczny Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 2000zł.
Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm.

OKLAHOMA
- dom letniskowy
Projektu Oklahoma podobnie jak stanu o tej samej nazwie nie da się z niczym innym pomylić. Oklahoma wyróżnia się indywidualnym charakterem, to przykład rasowego, praktycznego budownictwa. Gustowne i nadające sielskiego charakteru elewacje wykończone drewnianymi elementami przykuwają uwagę.

 Są one tylko zapowiedzią dla racjonalnie zaplanowanych wnętrz. Piękno zewnętrzne i wewnętrzne uporządkowanie będą ważnym argumentem dla tych z Inwestorów, którzy widzieliby w nim ciepły, przyjazny dom letniskowy dla rodzin i nie tylko. Zadaszona weranda wiedzie do środka, w wiatrołapie znajdziemy miejsce na szafę pod zabudowę. Zaś po wyjściu z niego, po lewej usytuowano w pełni wyposażoną łazienkę, natomiast po prawej schody wiodące na piętro. Na wprost od komunikacji widoczny jest dwufunkcyjny pokój dzienny z kominkiem oraz aneksem kuchennym.

 Z tego przestronnego pokoju można wyjść na taras. Jest on dużym udogodnieniem i niewątpliwą zaletą mogącą przekonać tych, którzy cenią biesiady oraz celebrowanie wspólnych posiłków na świeżym powietrzu. Na piętrze znajdują się dwie dość obszerne sypialnie, doświetlone przez znajdujące się na ich południowych i północnych ścianach okna.

Zobacz projekt Oklahoma 2 z garażem

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.
Rzuty - OKLAHOMA dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu OKLAHOMA dom letniskowy, całoroczny rzut
1. Wiatrołap 3.07m2
2. Komunikacja 4.03m2
3. Łazienka 5.47m2
4. Pokój z aneksem kuchennym 22.63m2
5. Taras 8.30m2
Gotowy projekt domu OKLAHOMA dom letniskowy, całoroczny rzut 1
1. Komunikacja 5.25m2
2. Sypialnia 8.92m2
3. Sypialnia 10.91m2
60.28 m2 Powierzchnia użytkowa
Specyfikacja techniczna
Powierzchnia użytkowa 60.28 m2
Powierzchnia zabudowy 45.00 m2
Garaż brak
Piwnica Nie
Kondygnacje Z użytkowym poddaszem
Kubatura 265.00 m3
Wysokość budynku 7.35 m
Minimalna szerokość działki 15.50 m
Minimalna długość działki 13.00 m
Kąt dachu 43o
Elewacja - OKLAHOMA dom letniskowy, całoroczny
Gotowy projekt domu OKLAHOMA dom letniskowy, całoroczny elewacja
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: ICEA